Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé szép nők! A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép nők! A többi nőhöz hasonlóan ti is nagyon sikeresek vagytok Tinderen, folyamatosan randira hívnak titeket és válogathattok a sok férfi közül?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha sikernek lehet nevezni, hogy pár nyálcsorgató idióta farokképeket küld, akkor igen. A szép nők gondolom, többet kapnak.
2020. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Sosem szorultam a Tinderre vagy más társkereső alkalmazásra.

Nem vagyok ronda, de különösebben szép sem. Ellenben intelligens vagyok, lehet velem beszélgetni, nem játszmázok, nem féltékenykedem, normális felnőtt emberként viselkedem, dolgozom, el tudom magam tartani, szeretek kedveskedni a partneremnek. Így aztán sosem okozott gondot a társkeresés.

2020. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Tökmindegy mennyire vagy szép vagy átlagos, csak a "húzások" számában van eltérés, a minőségi arányokban semmi. 99%-uk alapból kuka, azt az 1%-ot kell kimazsolázni.

A Tinder annyiban jobb, hogy nem kell a sablonleveleket, farokképeket állandóan törölgetni mivel csak az tud írni aki match. Levelek törölgetése helyett adatlapokat nézel, megspóroltak egy kattintást (normál társkeresőn levél törlése + tiltógomb, Tinder: egy gyors mozdulat balra).

2020. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Jaja, ebben az esetben a szépség annyit jelent, hogy még több hulladék próbálkozik a sok közül. Többen húznak jobbra. De mit ér, ha te így is úgy is balra húzod őket, mert mind nulla?
2020. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, mennyire releváns a válaszom, mert Tinderen nem vagyok fönt, de személyesen egyáltalán nem.
2020. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!