Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hozza úgy a sors, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza úgy a sors, hogy néhány ember folyamatosan visszatér az ember életébe?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akihez nagyon régóta vonzódom, sőt, szeretem őt, pár hónapja elkezdtünk igazán közel kerülni egymáshoz aztan valami történt, és hirtelen megromlott a kapcsolatunk es alig beszéltünk. Egy-két hetente beszéltünk csak egymással, sőt, volt hogy 3 hét is eltelt két beszélgetés között. Valami miatt mégis mindig visszatér. Ha nem szeretne tőlem semmit, felejtsen el és élje az életét. Mindig annyi nő próbál rányomulni, miért nem velük foglalkozik? Ráadásul néhány hete kicsut bunkó, flegma és lekezelő is velem.

Mi ennek az oka, hogy ilyen lett és miért hozza úgy a sors, hogy folyton visszatér?



2020. aug. 5. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Néhány éve voltam hasonlóban. Akkor megtanultam, hogy az ilyen embereket már az elején ott kell hagyni, aztán szórakozzanak mással.
2020. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló helyzetben vagyok, mint te, azzal a különbséggel, hogy úgy néz ki, nekem sikerült "leráznom" a pasit.

Valószínűleg egy nárcisztikus horgára akadtál, ők szeretik ezt a húzd meg-ereszd meg játékot.

Javaslom Szűcs Levente videóit a Youtube-on, nézd meg, hátha ráismersz az emberedre.

2020. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem a sors hozza. Ő szórakozik, te meg hagyod magad.


Ez nem egy Disney mese, nem te vagy a full passzív hercegnő, aki egyhelyben ülve várja hogy történjen vele valami. Aktív, elsőszámú alakítója vagy az életednek. Ez, amit te itt "sorsnak" neveztél a te saját tetteid és döntéseid következménye.


Azért tér vissza mindig mert még egyszer sem közölted vele, hogy szórakozzon és bunkóskodjon mással.

2020. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Így van, ez nem a sors.


ÉS bocsánat lehet, hogy megsértődsz, de ez a te hibád, magasról le kéne sz**arnod.

2020. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Mert dolgod van vele és ezt a srác is tudja és érzi is. Az előttem szólóaknak meg van egy hasonló pasi akit kinéztek maguknak, és ezért tolják az ostoba szövegüket, hogy téged leépítsenek.
2020. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
*Az előttem szólóaknak meg van egy hasonló pasi/nő
2020. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
*van egy hasonló-vagy pont ez az illető
2020. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodj meg, "foglalkozik" azokkal a nőkkel is. Meg tudom erősíteni, amit az előzők írtak, még a nárcisztikus is stimmel. Arra kellesz neki, hogy bezsebelje a rajongásodat, többre nem nagyon van szüksége. Ha most bepasiznál, képes lenne előadni a hősszerelmes, de addig tartana, amíg meg nem győződne róla, hogy a másik pasi csak pótlék, akkor se kellenél neki, valószínű még egy menetre se. Megcsinálta ezt velem valaki, éveken át szórakozott azzal, hogy közeledni próbált, amikor elérte, hogy meghódított, a legnagyobb egymásratalálás kellős közepén dobott, még mielőtt bármi történhetett volna. Volt, hogy csak ghostingolt, de többnyire azért a képembe vágta, hogy meggondolta magát. Neki annyi mentsége volt, hogy nős volt. Nem tudatosan csinálják ezt, de ettől még végtelenül alattomos a viselkedésük, mert kiszívják az erődet és egyáltalán nem érdekli őket, hogy veeld közben mi van.

Szégyellem, nagyon fontos éveket vett el az életemből és a szeretteimtől az, hogy kivergődjek a hálójából. Az embernek épp elég egyszer meggyászolni, lezárni egy szerelmet, de az ilyenek mindig újra visszamásznak, feltépnek mindent, és ugyanúgy elhajítanak anélkül, hogy bármit is adnának és az ember állhat talpra újra és újra és ez elveszi az erőt attól, hogy másokra odafigyeljünk. Nekem van olyan az életemben, aki ezalatt a 2 év alatt meghalt és már soha többé nem ölelhetem át. Olyan voltam, mint egy zombi és nem voltam jelen sehol. Ezt sose bocsájtom meg neki és magamnak.

2020. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Az emberek 40km-es sugarú körben élik le az életüket (munka, család, ismerősök, buli), ami növeli az esélyét, hogy azonos körben mozgók többször összefutnak.
2020. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!