Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok előny, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok előny, ha egy srác nagykereskedelmi áron tud beszerezni elektronikai termékeket (gyakorlatilag bármit)?

Figyelt kérdés

Szóval, ha kell egy fülhallgató nektek vagy egy notebook vagy akár monitor, TV, billentyűzet, notebook táska, Wifi router akkor ő azt be tudja nektek szeretni olyan áron, hogy az árukeresőn a legolcsóbb ártól is lejjebb van. :)


Mondjuk szükségetek lenne egy notebookra aminek az átlagos ára 180-220 ezer forint között van, de ő meg tudja nektek szerezni 163 ezer forintért. :)


2020. szept. 16. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Valaki lője le, köszi!
2020. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbbé sem szempont ez ismerkedésnél.
2020. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

Nem.

2020. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Balázska meg ártott a kannás???
2020. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez k*rvára nem Balázska.
2020. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az akit írtok, de nem vagyok Balázs.


Magyarország legnagyobb nagykereskedésében dolgozom :)

2020. szept. 16. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted van ember, aki azért lenne veled, mert olykor kicsit olcsóbban tudsz ezt-azt beszerezni?

Elképzeltem azt a csajozós szöveget, amibe ezt megpróbálod belefűzni, hogy imponálj a lánynak:

Szia! Béla vagyok és Magyarország legnagyobb nagykereskedésében dolgozom. Ha engem választasz olcsóbban jutsz laptophoz!

Most komolyan. Az alap gondolatot de értem. Persze tök jó ha az ember párjának ilyen "rejtett képességei" vannak, de az elején ez pont nem érdekel senkit.

2020. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetero srác vagyok, de engem érdekel a dolog!

Viszont én leszek a ffi! Puszi

31/f


Ja.. várj, bocs, most jöttem rá, hogy évek óta így veszem a cuccokat :) De ennyire elkeseredve még nem voltam, hogy így próbáljak csajozni. Keletinél próbáltad már? óccsó laptop csaje? almás lenyovó telefon?

2020. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 peca1000 ***** válasza:
100%
Ha vibrátort is be tudsz így szerezni, nyert ügyed van a csajoknál :D
2020. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én lány vagyok, és bocs, de nagyon naív vagy, ha azt gondolod, hogy pl. 10% kedvezményért a telefonból egy lány is lefekszik veled...


Jobban át kellene gondolnod az udvarlást.

2020. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!