Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszivathatom a hapsit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszivathatom a hapsit? Nagyon megbántott.

Figyelt kérdés

Tette nekem a szépet, csodása elnyerte a bizalmam, sőt még volt ilyan helyzet hogy picit meg is sajnáltam, együttéreztem vele. Ne volt nehéz mivel bejött nekem. Aztán kiderült hogy mindez egy színpadias szórakoztató udvarlás volt a részéről mert emellett ő kapcsolatban él. Semmi nem lett köztünk, de lefeküdne velem az egyértelmű. Engem ez eléggé bosszant. Nagyon megkedveltem és borzasztóan bánt a dolog. 😥


Úgy érzem jót tenne nekem ha húzhatnám az agyát.


2020. szept. 19. 19:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem attól lesz jobb, ha visszaadod, hanem ha továbblépsz. NE szívasd meg.
2020. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Kolléga, egyáltalán azt sem tudom hogyan viselkedjek vele ezentúl. Legszívesebben goromba lennék vele dehát nem rendezek jelenetet. Kedvesen meg áh
2020. szept. 19. 19:58
 3/33 Hellmano ***** válasza:
81%
Vedd kamerára, ahogy megfektetne, de ne engedd neki, majd kizárólag csak a párjának küldd el.
2020. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%

Én nem örülnék egy ilyen videónak...

Hogyhogy eddig nem derült ki, hogy van párja? Most honnan jöttél rá?

És mit jelent a színpadias udvarlás?

Munkahelyi flört szinte mindenhol van, nem csak te láttál ebbe többet?

2020. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Igazából nem is tett semmit ellened, te nem értetted a szándékait. Minek akarok megszívatni?
2020. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ez nem szimpla flőrt volt. Nem csinálok semmiféle videót, nem ilyenre gondolok hanem szexisen kicaípem magam, és belemegyek a flörtbe. Eddig normálisan visszafogottan viselkedtem most meg egy dög akarok lenni a szemében. Hadd csorogjon a nyála. Én is jól szórakoznék rajta.
2020. szept. 19. 20:13
 7/33 anonim ***** válasza:
69%
Szívasd.
2020. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

Ha az én barátom agyát akarnád húzni szándékosan, még jól meg is tepnelek már ne haragudj.

Kapcsolata van, mit kelleted magad?

Elhívott randizni? Rád mászott? Fogdosott? Megdugott?

Nem. Talán pont ez fáj?


Értem én, hogy mi nők tartsunk össze, na de ez nem ez a kategória.


Ez szánalmas, már ne is haragudj.

2020. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#8 Igen elhívott randizni. :D

Fogalmam sincs honnan szedted hogy nem, te ne haragudj...

2020. szept. 19. 20:18
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Én nem értem, mit foglalkozol vele, ha ilyen komolytalan.

Örülj, hogy kiderult végül az igazság.

Jobb lenne, ha elfelejtened. És míg rajta kattogsz meg a bosszún, ez nem fog menni.


Hogy derült ki, hogy van nője?

2020. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!