Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami ötlet amivel megszivath...

Valami ötlet amivel megszivathatnám őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) az lenne a kérdésem hogy mivel lehetne megszivatni 20 embert (osztály közösség-et) egyszerre?

Amire örökre emlékezni fognak?

Megvannak az okaim hogy miért akarom + megígértem magamnak, lassan itt az évvége, sokan álnak bukásra én szerencsére nem, ha lehet olyan szivatásokat mondjatok amihez 1 ember is elég!

Előre is köszönöm!

ui:Jó reggelt!



2016. máj. 31. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy villanógránátot és dobd eléjük. :D


Amúgy nem tudom, egyébként milyen indokkal kéne?

2016. máj. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Cikizés, csúfolás, hátam mögött kibeszélés és oltogatás...ezekről mind nem tudnak hogy tudok...tehát a hétköznapokban jó pofízik majdnem mindenki.
2016. máj. 31. 02:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Hmm... Egy csomag liszt "felrobbantása"? :D Esetleg szedj össze egy befőttes üvegnyi pókot, meg gilisztát vagy valamit és szórd szét. :D


Sajnos nem tudom milyen diákcsínyek a menők mostanság. :D

2016. máj. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A lisztes dolog felkeltette az érdeklődésemet csak mivel lehetne azt felrobbantani? Petárda ki lőve...
2016. máj. 31. 02:08
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg az, hogy egy felfújt lufiba beletöltöd és azt kidurrantod, mondjuk igaz nem lenne nagy a hatósugara, de ha a plafonra rakod azért egy jó 1-2 méteres körbe szét tud szóródni. :D

2016. máj. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most látom a lufis fel is van sorolva az oldalon. XD Na nem baj lehet mennem kéne aludni. :D
2016. máj. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) jó ötlet mondjuk nekem most egy ojan dolog jutot eszembe hogy egy ajándékdobozt teletöltök lisztel és azt helyezem el az asztal közepén majd mondanám nekik hogy álják körbe és ugyterveztem vona ell hogy amint le szedik a doboz tetjét önműködően legyen egy kis robbanás és így mindenkire megy...csak nem tom hogy kellene megoldani azt hogy robbanjon egyet:P
2016. máj. 31. 02:25
 8/11 anonim válasza:

Ha egy filmben lennénk azt mondanám, hogy ne tolj ki velük majd az élet megteszi :D

De mivel én is éltem át sok ilyet harcolj a nevemben is!!! :)

Szerintem ne ragadj le az olcsó amerikai humornál.

Eszelj ki valami olyat amiböl biztos semmmmi bajod nem lesz,és az osztálytársaid is emlékeznek rá egy életen át.

Sok sikert:D

2016. máj. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adtál rá okot, hogy így viselkedjenek veled? Mert akkor okulj belőle, változz meg és legyél mindegyiknél sikeresebb. Attól leesne az álluk egy életre.
2016. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az mar onmagaban szivas hogy bukasra allnak. Semmit nem kell tenned es beleszaladnak a sajat maguk a sajat szakadekukba. :D
2016. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!