Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Van történetetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Van történetetek arról, hogy 18 éves korotok előtt magatokévá tettetek idősebb nőket?

Figyelt kérdés
Szóval van itt olyan aki 16-17 éves korában meghódított, meghódították, vagy esetleg csak röpke szexben volt része egy idősebb nővel? Írhattok részletes sztorikat is! :) Hány éves volt a nő és ti?
2020. szept. 20. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

16 voltam, amire 1 év után végre becserkészett a 27-28 éves nő. A férje szerintem elhanyagolta. Körfolysós házban laktunk, ők egy emelettel följebb. Gyakran szóba elegyedtünk, aztán egyszer felhívott, hogy nézzem már meg, hogy csöpög a csap. Fölmentem, akkor rájött, hogy mielőtt elzárom a vizet, enged egy lavórba magának, biztos ami biztos. Aztán egyszer csak mondta, hogy ne nézzek oda, mert ha már engedett vizet, akkor meg is fürdik, én melózzak nyugodtan. Nem részletezem, de nyilván ő erre készült, és ennek megfelelően igazi beavatásban részesültem.

Szóval, bár ő nem volt túl idős, most jólesett leírni! :)

2020. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek ennyi idősen volt egy néhány hónapig tartó kapcsolata egy elvált jó bőrben lévő 40 körüli MILF-el. Eredetileg a nő lánya tetszett neki de abból nem lett semmi viszont az édesanya kivetette a hálóját, a válását követően vadiúj cicikkel felszerelve. Állítólag teljesen más, sokat lehet belőle tanulni és az ismerősöm azt mondta, eleinte izgult de a nő nagyon rutinos volt. Szerinte ezt is meg kell tapasztalni az embernek, mert így később már nem gondolkodik rajta, hogy milyen lehetne.
2020. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!