Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány év nők általi visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év nők általi visszautasítás és sikertelen párkeresés után törik meg lelkileg végleg egy 25-30 éves férfi és adja fel a reményt, hogy lesz valaha olyan nő, aki szeretni fogja? Ha te ilyen férfi vagy, esetleg idősebb 30-nál, mi a történeted?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Érzékenyebb férfiak akár 1-2 ilyen után, főleg ha szerelmesek voltak.

Mások pedig több ezer után sem :D

2020. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

olyan 17 körül kezdtem el komolyan csajozni, 25 körül adtam fel, több száz visszautasítás, megalázás után.


most 29 éves vagyok, elfogadtam hogy nem kellek a nőknek.

2020. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

#2

Ép eszű nőnek nem kell alkoholista.

2020. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
azt nem értem h ha nem megy 1-2-5-10-20 alkalommal..akk nem tűnik fel h vmit máshogy kéne?
2020. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

#4 De mit?

Engem legutóbb 6 randi után tettek ki, mondván nincs meg a kémia. Egyébként a csaj dicshimnuszt (egyébként tényleg rengeteg dologban egyeztünk, jót beszélgettünk, stb) zengett rólam minden más téren, de az neki nagyon fontos....

2020. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
de mit.. ennek kéne utánajárni hisztike helyett
2020. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Sokat próbálkoztam nagyon, csak a visszautasítás, megalázás jött sok éven keresztül, pedig maximálisan odatettem magam külsőleg is, és belsőleg is.

Nem számoltam mennyi volt, de miután százszor láttam, hogy én bármit csinálok, semmi nem jó a nőknek, bármit mondok... Míg egy jóképű srác odamegy, 10mp alatt már ölelgeti a csajt/nőt, pedig semmi extrát nem mondd nekik, így teljesen elment a kedvem az egésztől.

Utoljára még elmentem nemrég 2 buliba, utolsó esélyeket adtam neki.

Ugyanez történt, nekem nem is köszöntek a csajok, és fintorogtak kb.

Aztán a csaj odament a jóképű sráchoz, és ő kezdeményezett nála, aztán odahívta a barátnőjét is a csaj, és a srác kettő csajjal volt kb. 10 perc alatt...

Én beszélgetni, és megismerni akartam őket, tök normálisan. Csak nem vagyok jóképű, és így esélyem sincsen.

A srác meg csak ott ült, és hozzá maguktól odamentek a nők...

Ezt látni egész életedben, hát nem jó érzés kicsit sem.

Sok év kellett,de végleg beleuntam. Minek törjem magam, minek invesztáljak bele pénzt, energiát, időt, mikor rám sem hederítenek a nők...

29/F

2020. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyén és személyiségfüggő. Van aki 5 próbálkozás után feladja - közben meg azt érzi "de hát én évek óta próbálkozom", más meg ezer nem után is megy előre, nem törik meg, nem hajlik meg és előbb-utóbb befut a célba.

A legnagyobb Casanovák is sorban kapják a nemet, csak éppen nem foglalkoznak vele túl sokat. Máris továbblendülnek és próbálkoznak máshol amíg be nem jön a lap valahol.

2020. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Jah és húzzatok le - vagy tanuljatok belőle. Nyeretlen kétévesként volt egy bulin, fesztiválon 100x is többször próbálkoztam. Volt aki 1 másodperc, volt aki 2 perc, volt aki 10 perc után pattintott le. Akivel sikerült legalább fél órát - órát KOMMUNIKÁLNI ott már siker volt... az esetek kb. 10%-ában. Rengeteg buli, próbálkozás, kudarc de megérte :)

Soha nem aláztak meg (pedig nem vagyok egy Adonisz), igaz soha nem is voltam bunkó.

2020. szept. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem tortem meg lelkileg, csak rajottem, hogy felesleges olyan eletteruletbe olni az energiaimat, ahol nem terul meg.


Arrol nem beszelve, hogy a korombeli nok mar nem kulonosebben tetszenek, tehat igy vegkepp osszeallt a kep, hogy innen nem lehet nyerni....


36F incel

2020. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!