Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy egy nő azért bámul mert bejövök neki vagy csak azért néz mert én is nézem?

Figyelt kérdés

Az ilyen jelek olvasásban nem annyira vagyok jó sajnos.

Munkahelyemen van egy csaj, akinél észrevett hogy többször is bámult engem,aztán amikor ránézek akkor elkapja a tekintetét.

Utána megint elnézek másféle,majd megint rá és látom hogy megint engem bámul és errefel megint elkapja a tekintetét.

Most kerültem erre a munkahelyre szóval még alig ismerem őt.

Nem mosolyog ha engem bámul csak fa arccal néz. Mondjuk lehet ilyen karakter hogy keveset mosolyog.


Vajon azért bámulhat mert bejövök neki vagy ő is azt nézi hogy én miért nézem?! :)



2020. szept. 20. 21:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval vagy 4 alkalommal volt egymás után hogy elkapta a tekintetét
2020. szept. 20. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből sehonnan... a tekintetből "olvasás" sajnos nem olyan amit szavakkal le lehetne írni. Ha viszont akarsz valamit a lánytól, akkor ne tökölj, szépen köszönj rá és beszélgess, kommunikálj vele. Úgyis annak során fogod megtudni mi a pálya. Legyél tökös, ne külön kérvényt várj, hogy "na idejössz ismerkedni, meg mersz szólítani".
2020. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tetszik neki, hogy nézed, de nem akar annál többet vmilyen okból.

De az is lehet, hogy azt nézi mit bámulod.

2020. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből arra következtetek, hogy minimum nem tart rossznak.
2020. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sanszos hogy bejössz neki. Nyilván nem fix de ha magamból indulok ki (ami nyilván nem jelenti azt hogy mindenki így gondolkodik) akkor én csak azért nem bámulok valakit mert azt látom hogy engem bámul. Egyszer megnézem hogy bámul-e. És ha en ennek nem örülök v nem érdekel akkor v nem nézek rá vagy csak a szemem sarkából figyelem hogy még mindig néz-e de semmiképp se nyíltan, mert nem akarom bátorítani.

Tehat ha valaki nem érdekel és úgy látom hogy bámul akkor nem batorítom azzal hogy én is bamulom mert nem akarom hogy félreértse.

2020. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csorgatja a nyalat akkor vagy tetszel neki, vagy ehes.👀
2020. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy valaki az arcomban volt, es bamult engem, es azert akadt ossze a tekintetunk, mert o bamult. El is kaptam a tekintetem.

Igy nem tudom, hogy ahol o van, onnan kulon onszantabol nez-e rad, vagy benne vagy a latomezejeben es bamulod.

2020. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!