Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy végre meg is értse?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Voltak elég nagy csalódásaim főleg az utolsó ami miatt eldöntöttem, hogy nekem többé nem kell senki.

Persze a szex néha hiányzik, viszont még erre sem kell senki, mert ebből is csak a baj van. Megoldom magamnak így elvagyok.

Viszont van egy 32 éves férfi akinek már az elején elmondtam, hogy nekem nem kell senki. De minden nap keres és folyton mondja, hogy megvárja a megfelelő pillanatot, vár annyit amennyit kell...csakhogy nem lesz megfelelő pillanat mert egyáltalán nem akarok senkit.

Bárhogy próbálom neki ezt mondani azt hiszi ez csak ideiglenes.


2020. szept. 21. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy kupont a rosszlanyokra, akkor tudni fogja mi az abra:)
2020. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vagy írd meg, hogy amit csinál az zaklatás és ha nem hagyja abba, akkor szólni fogsz annak akinek szólni kell.


Egyébként az aki a többszöri nemet sem képes elfogadni az szerintem gáz, vigyázni kell vele.

2020. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazából kedves srác és biztos szerencsés lesz majd az a nő akivel összejön. De az nem én leszek, mert én teljesen kizártam minden ilyesmit és nem tudnék már úgy szeretni senkit.

Élőben egyébként egyáltalán nem tolakodó meg nyomulós csak neten van az, hogy folyton keres. Tehát élőben egész jól kezeli és tudja, hogy ne nyomuljon.

Csak úgye ha rajtam múlna élőbe sem találkoznék vele mert tudom, hogy ő többen reménykedik.

Most már nagyon ritkán írok neki vissza de ha sokáig nem írok megint ír valamit...ami kicsit zavaró nem akarok megbántani se mert egyébként rendes csak nem jó helyen kopogtat....

2020. szept. 21. 14:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És hogy összejöttél pár idiótával, ezért egy életre lemondasz a férfiakról?

Nem jó ötlet, elárulom, vannak férfiak, akiket nem egy napon, de egy évben se lehet együtt emlegetni.

Tarts némi pihenőt, és valóban, az agresszívan nyomulósokat tartsd távol magadtól.

Nehéz megtalálni az értékes embereket, tény és való, ehhez idő kell, meg rengeteg tapasztalat, bölcsesség.

2020. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Örökre nem ásom azért el magam, de most tényleg érzem, hogy inkább a saját életem kell építsem minden téren, és most jobb ha kerülöm a férfiakat.
2020. szept. 21. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy nem tetszik, és akkor elutasitasnak fog venni. Oszt meg van oldva
2020. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Itt vagyok én neked,engem nyugodtan ki használhatsz legalább értelmet adsz sok esetben az életemnek.

22F

2020. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 ja, hogy aztán rajtunk csüngj, mert amúgy nincs értelme az életednek... kösz nem! A "ki használhatsz" az egy szó te analfabéta.


26/L

2020. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy visszaírsz neki és kontaktban maradsz vele. Én ezeket nem értem, ha nem szeretnél semmit, akkor minek fecsérelsz rá energiát? Van aki képes farok képekre bekezdéseket visszapötyögni; minek? Majd jól odamondod neki és akkor megváltozik? Ugyanúgy mindenkinek elküldi a farkát, tök mindegy mit csinálsz, viszont te elvertél az életedből x időt és még közben nézegetted is a lomposát.


Azt csak te vizionálod be, hogy megbántanád, helyette az történik, hogy engeded hogy átlépje a határaidat. Értelmesen, tisztelettel elutasítod és nem kell utána a trécselés, tök mindegy mit gondol.

2020. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de minek találkoztál bárkivel is ha tudtad hogy nem akarsz kapcsolatot??? Azért lássuk be te is ludas vagy a dologban, ezt azért illet volna előre közölnöd. Kb. mintha étteremben kihozatnád a borlapot, a sommelierrel sorban végig mondatnád melyik bor milyen, milyen ételhez ajánlja majd közlöd hogy ja amúgy kocsival vagy és egyáltalán nem akarsz inni.

Az önemésztő hülyeséged meg ideje lenne abbahagynod, olyan vagy mint egy kisgyerek. Elmúlt, elmúlt, az a múlt része, az ilyen sebeket csak az új élmények gyógyítják az önsanyargatás sosem (s az sem, ha önbizalomfröccsként szívatsz másokat).

A pasival meg közöld, hogy bocs' tök szimi vagy meg minden, de úgy érzed mégsem passzolnátok össze. Döntsd már el mit akarsz tőle. A mézesmadzagot húzogatni (most még nem, most még nem, most még nem) s akkor ne csodálkozz hogy időnként rákérdez, vagy megmondani hogy bocs nem.

2020. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!