Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne tudtára adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne tudtára adni?

Figyelt kérdés
Bár soha nem gondoltam ,hogy így járok de szeretője lettem egy nálam 25 évvel idősebb férfinak ,akinek ráadásul ismerem a feleségét is.Nagyon szörnyen érzem magam véget akarok vetni ennek a dolognak .Na de eközben rájöttem a szeretőm telefonjáról ,hogy van még egy szeretője ,aki nem más ,mint a felesége exsógorasszonya .Nagyon szörnyen érzem magam igaz még csak a legelején vagyok de le akarom zárni .Nagyon megsajnáltam a feleségét de komolyan azon is gondolkoztam valahogy tudtára adom ,hogy mit művelnek a háta mögött . Persze tudom én sem vagyok egy szent ,de valahogy elcsábultam egy idősebb férfitól ,aki figyelt rám ...na de ezek után undorodom tőle...

2020. márc. 24. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól gondolom nem undorodsz, pedig kéne.. Én a feleség helyében szeretnék róla tudni, hogy milyen emberrel élek együtt, de sokan szeretik homokba dugni a fejüket. Te is csak azért akarod most bemártani, hogy könnyíts a lelkiismereteden, nem a feleség érdekeit nézed. Úgy döntesz, ahogy akarsz, de viseld a következményeit.
2020. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá. A fagyi visszanyalt? Addig nem érezted szörnyen magad, amíg beléd mártogatta, csak akkor amikor megtudtad, hogy vannak mások is akikez tömköd? Óh, de sajnállak!
2020. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha az a pasi ilyen nagy étvágyú, akkor nem hiszem, hogy a felesége ne tudna a dologról, legalábbis ne sejtené.

Neked az a dolgod, hogy zárd le, akkor kellett volna elgondolkodnod, amikor belekezdtél.

2020. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Az lenne a jó ötlet, ha elfelejtenéd ezt az illetőt, ameddig még tudod...
2020. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kankó, tripper, szifilisz a kislány mindent hazavisz 🤣
2020. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es valasz abszolut. Nagyon kulonbozoen reagalnak emberek. Nagy esellyel feltekenysegbol derekbatorned egy felseg eletet, belepancsolnal abba, amihez semmi kozod. A szeretodhoz van, de ne rondits bele a parja eletebe. Lebukik, vagy nem. Te ne jatssz Istent.
2020. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!