Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megis mire veljem?

Figyelt kérdés
2 hete ejjel-nappal beszelek egy ferfival, o kezdemenyezett, ismerkedes cimszoval. Randira is hivott mar, de sajnos messze lakunk egymastol, igy kicsit eltoltuk az idopontot. Ma rakerdeztem, hogy amugy o hogyan tervezi velem, mit var az ismerkedesunktol, stb. Nyilvan nem azt a valaszt vartam, hogy hazassag meg gyerekek, de nem szeretek ugy celtalanul irogatni, szoval en korrektnek ereztem a kerdest. Megnezte, egy fel napja nem ir. Eddig erre nem volt pelda. Veszett ugy?
2020. szept. 21. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Úgyis azt írja, hogy feleséget keres... (esetleg szexpartnert).
2020. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam, nem ezt varom tole es meg korban sem tartunk ott (meg 2 hete ismerjuk egymast..:D). Ez az eltunes aggaszt inkabb
2020. szept. 21. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jártam én is így, csam szórakozik.

Én mondjuk nem kérdeztem mit akar, csak hogy találkozunk e valamikor.

De annyira siratta az előző 2 hetes kapcsolatát, hogy szépen lassan inkább felszivodott végül.


Pedig én csak egy ártalmatlan limonádét akartam meginni. :D

2020. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Tudom, hogy nem házassági ajánlatot vártál, de ő alighanem ezt fogja válaszolni.

Vagy pedig, visszahőkölt a mai kérdésedtől. Gyanús nekem az a "két hete éjjel-nappal"... Ez nem komoly férfi.

2020. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért ezzel a kérdéssel megvárhattad volna, hogy egyszer legalább találkozzatok.
2020. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, en is ezen gondolkodom.. viszont nem volt annyira dramai hangulat, mert pont ilyen temarol volt szo.
2020. szept. 21. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Felejtős
2020. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
Valami fejlemény?
2020. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én azt szoktam válaszolni, hogy semmit nem várok. Mi a fenét lehet várni, mikor két hete intenzíven nyomod vele. Minimum egy welcome szex elvárható.
2020. szept. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!