Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a helyzetet mégis mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a helyzetet mégis mire véljem?

Figyelt kérdés

Szóval buék mindenkinek, kicsit hosszú lesz, emiatt bocsi. Nos, szilveszter előtt egy nappal történt, mikor is találkozott a baráti körünk, egy kis előszilveszter keretében, és mivel az egyik legjobb barátom(későbbiekben legyen X) lakása üresen állt, ezért oda mentünk, és úgy alakult, hogy mindneki ott aludt. A baráti kör egyik "tagja" egy lány, aki kicsit messze lakik innen, de így év végére feljött Pestre, szóval végre valahára vele is tudtunk találkozni. Eddig szimplán csak barátnak tekintettem, mint minden többi csajt a társaságból, de ez mostanra kicsit megváltozott... de ezt majd kifejtem. A lényeg az, hogy aznap este történt egy-két dolog közöttünk, elkezdtünk beszélgetni, mígnem pár feles után belefeledkeztem az időbe, és ott tartottunk, hogy smárolunk, éjjel meg együtt aludtunk, de ő kezdeményezte, szóval nem én másztam rá. Viszont megtudtam, hogy előtte meg X-el "lelkizett", hogy történt-e ott több azt nem tudom. Aztán kora reggel mindenki hazament, tudván, hogy este újra találkozunk, és jöhet a szilveszter.. Így is lett, az elején még midnenki jól érezte magát, de a csaj az este folyamán automatikusan X-hez ment oda őt ölelgetni, szinte hozzá volt nőve, én ezt nem tudtam mire vélni... szóval inkább megpróbáltam figyelmen kívül hagyni(pedig már akkor szarul esett). Aztán az este folyamán a csaj kicsit elvonult, nem tudtuk mi baja van, ezért odamentem hozzá, akkor sírt és azt mondta, hogy velem akar lenni, meg, hogy döntsem el, hogy mit akarok, miért nem mentem oda hozzá eddig, holott X-en lógot megállás nélkül. Akkor mondtam neki, hogy bejön, és igazság szerint kezdem megkedvelni, de hirtelen választ nem akarok adni, mert nem akarom egyáltalán kihasználni, nameg ott van a rohadt nagy távolság. Erre zokogott tovább(amugy depis a csaj, próbáltam ehhez mérten cselekedni), és mondta, hogy de én nyugodtan használjam ki, mert akkor is velem akar lenni... a beszélgetés többi részére nem emlékszem, de arra igen, hogy azt este további részén is ugyan úgy X-en lógott... ez már egyre szarabbul esett, de még mindig megpróbáltam figyelmen kívül hagyni és mulatni tovább, mert így teveztük, hogy midnenki elfelejt mindent és csapunk egy ereszd el a hajam estét, mindenkire ráfért volna már. Aztán a csaj X-el aludt, ez akaratlanul is mégszarabbul esett, itt már sejtettem, hogy én b@sztam el a dolgokat, itt éreztem igazán, hogy én is beleestem, és nagyon már nem tudok vele mit csinálni.. Aztán a másnap arról szólt, hogy a csaj X-en nyalták, falták egymást egész nap, nekem pokolian szarul esett, de még mindig megpróbáltam mosolyogni, amennyire lehetett, de az állandó cuppogásokat hallani tőlük áhh.. mígnem nem bírtam tovább, és inkább elkezdtem inni, 30 perc alatt 6 doboz sört és két felest, ezt úgy mesélte vissza a másik haverom, és azt is, hogy támasztottam utána kint a falat egy ideig. Utána kezdtem józanodni, a csaj még le is baszott, hogy én mégis miért basztam be, normális vagyok-e és lenézően viselkedett, megpróbáltam ezt is figyelmen kívül hagyni. Este viszont X rugott be, talán jobban is mint én előtte, de vele egyáltalán nem viselkedett lenézően, inkább pátyolgatta. Hozzátenném, hogy X-re is ráférne már egy nő, de állítólag szerelmes másik két csajba, akiket amikor megismertünk, külön meg is kért, hogy hagyjam őket, mert ő szeretne tőlük valamit. Természetesen nem léptem egyik felé sem. A pláne az, hogy ez a csaj még tudta is, hogy X más valakit szeret, és a szilvesztert megelőző estén el is mondta nekem, hogy ezért nem fog X felé semmit lépni.. megcáfolta, szerintem csupán azért, mert egy ereszd el a hajam partin nem csak vele foglalkoztam hanem a többi barátommal is, és már rajta is volt X-en. Természetesen nem X-re haragszom, mert az egyik legjobb barátomról van szó, és tudom, hogy ráférne már egy nő, de pokolian szarul esett végigélni ezt, és még mosolyogni is hozzá amennyire lehetett, tudván, hogy úgy érzem beleszerettem a csajba. Most tényleg én voltam ekkora töketlen barom, vagy csak rosszkor voltam rossz helyen? A másik pedig, hogy mit lehet ilyenkor tenni, elfelejteni amint lehet, és ha igen hogyan?

előre is köszi


2013. jan. 2. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudtam levenni de nagyjából értem. Szóval, depis a csaj lehet hogy csak érezni akarta hogy szeretik. X -en azért lógott mert te nem léptél oda? Vagy meg kellet volna mondanod hogy most döntse el X vagy ÉN ha őt választja akkor felejtsd el és lépj tovább.
2013. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha veled csókolózik,alszik,stb és utána automatikusan X-hez megy oda akkor az ő baja inkább hagyd mert szerintem ez a csaj csak csalódást okozhat ha ilyeneket csinál...
2013. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ezaz, ha azt akarta, hogy harcoljak érte, menjek oda és szedjem ki X kezei közül, akkor de benne van az is, hogy az egyik legjobb barátommal nem akarok konfliktust, egy nő miatt, de minden esetre meg fogom vele beszélni a dolgokat, higgadtan és éretten. Csak a csajt nem értem, mert tudja, hogy barátok vagyunk X-el akkor miért akarta kiszerőszakolni belőlem azt, hogy vele kelljen harcolnom érte...
2013. jan. 2. 11:29
 4/4 A kérdező kommentje:
nah jól jártam komolyan, össze is jött X-el...
2013. jan. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!