Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
Egyszer ír, máskor nem, beszédesebb ha én kérdezem, aztán bevalotta nagyon szép vagyok, tetszem neki, ő is nekem, ezt tudja is. Erre ma semmi hìr felőle. Most ilyenkor mivan? Egyáltalán akar a fiú valamit, vagy mi történhetett benne.
2020. szept. 21. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Elfoglalt,dolga van. Fáradt...10%esély hogy csajozik.
2020. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na az is lehet hogy csajozik.
2020. szept. 21. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

10% fáradt

10% sorozatot néz vagy játszik

10% kicsit megunt téged

10% túlzottan nem tetszel neki

10% unalmas vagy számára vagy fárasztó

10% hogy csajozik

10% nincs wifi

10% elfogyott a havi netje + wifi sincs a közelben

A maradék pedig bármi lehet.

2020. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja? Kérdezz rá. Ezerféle oka lehet, pl. amikor fáradtabb, nincs kedve beszélgetni, vagy közbejönnek neki olyan dolgok, amik elrabolják az idejét, vagy egyszerűen csak nem akar folyton rajtad lógni, mert van élete rajtad kívül is.
2020. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy van fix nője! Erre nem gondoltok? 🤷‍♂️
2020. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 Sokmindenre lehet gondolni. De szerintem annyira nem lehet vki elfoglalt, hogy legalább életjelet adjon magáról, ha érdekli a másik komolyan. Vagy rosszul gondolom?!
2020. szept. 21. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Mással is ismerkedik.
2020. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6os pasiként egyet értek veled. Tettem is fel egy kérdést itt. Történet a lány elment kirándúlni (kistelepülés polgár mesterének a lánya) települési kirándulásra. Kijelentette nem fog tudni írni egész nap. Hát én munka (sofőr) közben is tudok,van 10-15perc pihenőm többször is.
2020. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/8 ugye ugye!

Én is így gondolom.

2020. okt. 6. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!