Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban mennyire fér bele a romantika?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy benne vagyok hosszabb ideje egy szexkapcsolatban egy sráccal. Viszont nemrégiben elkezdett furán viselkedik.

Pl.,: néhány napja összefutottunk egy sétára, ahol szinte végig kézenfogva sétáltunk, ölelgetett, puszilgatott, aztán a csillagos eget néztük összebújva. Volt, amikor szex után szorosan átölelt, hogy ne menjek haza aztán be dolgozni, inkább töltsük együtt a napot.

Férfiak, nálatok az ilyesmi belefér egy ilyen kapcsolatba? 27N


2020. szept. 23. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg neki ez már több szimpla szexkapcsolatnál.
2020. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De mire jó ez a kábítás? Hiszen tudja, hogy szexuálisan vonzódom hozzá, így nem kell bejátsszania ezt és hasonlókat, ahhoz hogy lefeküdjek vele.

Amúgy még az elején volt egy olyan mondata, hogy én kihasználom őt és, hogy csak a teste kell. De akkor letudtam annyival, hogy biztos csak hülyéskedik. De volt, amikor mondta, hogy bármikor ottaludhatok nála, még meg is jegyezte viccesen, hogy akkor elhiszem e végre, hogy komolyan gondolja, ha adna kulcsut.

2020. szept. 23. 12:45
 13/13 anonim ***** válasza:
20%
11-es vagyok. Többet szeretne ez biztos. És nem hiszem hogy csak az lenne a szempont mindig "kéznél" legyen a punci.
2020. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!