Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban mennyire fér bele a romantika?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy benne vagyok hosszabb ideje egy szexkapcsolatban egy sráccal. Viszont nemrégiben elkezdett furán viselkedik.

Pl.,: néhány napja összefutottunk egy sétára, ahol szinte végig kézenfogva sétáltunk, ölelgetett, puszilgatott, aztán a csillagos eget néztük összebújva. Volt, amikor szex után szorosan átölelt, hogy ne menjek haza aztán be dolgozni, inkább töltsük együtt a napot.

Férfiak, nálatok az ilyesmi belefér egy ilyen kapcsolatba? 27N


2020. szept. 23. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.


F

2020. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem ez nem fér bele egy szexkapcsolatba, vagy megszeretett téged vagy csak simán szeretethiányos.
2020. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Ez már másról is szól, te nem úgy érzed?
2020. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De igen, csak szokta mondani, hogy nincs többről szó. Vagy lehet, hogy csak azért mondja ezt, mert tudja, hogy én nem gondolok ebbe többet bele?
2020. szept. 23. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Minden belefér egy szexkapcsolatba amit mindkét fél jónak talál. Akkor van gond ha az egyik fél részéről több alakul, a másik fél pedig nagyon nem akar többet.


Az is lehet,hogy ez szexkapcsolatnak indult, de időközben több ltt belőle.


A kérdés az,hogy Te mit gondolsz erről?


És ami fontos: legyetek őszinték egymással, beszéljétek át az érzéseiteket, nem szabad tagadni és homokba dugni a fejeteket.

2020. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, te partner voltál abban, hogy nem csak az ágyban élvezitek egymás társaságát, és úgy tűnik, nem érezted rosszul magadat közben. Ezt jól látom?

Ha ő elkezdett irántad többet érezni, akkor a viselkedésed megerősíthette abban, hogy neked sincs ellenedre hogy szorosabban kapcsolódjatok.

Akkor is, ha nem vagytok "klasszikus módon" szerelmesek.

2020. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor közben jól éreztem magam vele, de aztán másnapra megbántam a dolgot, amit mondtam is neki. Utána kicsit távolságtartó lett. Aztán tegnap előtt írtam neki, hogy nincs e kedve egy kis szexhez, de mondta, hogy fáradt és már ágyban van, viszont amikor írtam neki, hogy itt aludhat (ezelőtt sose engedtem), félóra múlva már a kapuban volt.

Szeretek vele lenni, de van amikor vele vagyok és arra gondolok, hogy nem akarok komolyat tőle, aztán ha meg nincs velem hébe-hóba rá gondolok meg arra az esti sétára.

2020. szept. 23. 11:41
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Akkor szerintem ő belédzúgott, te meg "csak" intimitásra vágysz. Szerintem tudja, hogy nem remélhet sokkal többet.

Meg kéne dumálni, ki mit akar...

2020. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kabitas végett van romantika
2020. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki belefér, így esett jól. Csak mondom, hogy itt általában a saját érdeküket nézik az emberek.
2020. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!