Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna ha a feleségetek/barátnőtök nagyságrendekkel többet keresne nálatok, sikeresebb lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem dörgöli az orrotok alá ezt a tényt, teljesen normálisan viselkedik, számlákat/bevásárlast felesben intézitek, nem szól bele te mire költöd a pénzed, es te sem szólhatsz bele abba, hogy ő mire költi a sajátját és a többi. Pl. Sokkal jobb autója van, márkás ruhák, kozmetikumok stb. Mennyire lenne ez elfogadható vagy zavaró számotokra?
2020. szept. 23. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna, hogy a baratnőm a sikeresebb
Zavarna, hogy a barátnőm sikeresebb
Nem érdekel ki mennyit keres
Egy idő után lehet sértené az önbecsülésemet akaratom ellenére is
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem!Sőt.....
2020. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Azt sem bánnám, ha eltartana.
2020. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem zavarna, inkább büszke lennék a sikereire. A számlák "felesezése"... a szabály úgy szól, hogy mindenki a lehetőségeihez mérten járul hozzá a közös kiadásokhoz. S bár manapság divat a külön kasszázás, de eleink közös kasszán voltak. Furcsa egy kapcsolat lenne, ahol az egyik fél márkás ruhákban mászkál, a másik meg csak turisban mert neki arra "telik". Ez egy "kötetlen, lazában" működik is (külön kassza), de egy életre szóló kapcsolatban nem.
2020. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Engem később zavarna! Pl. ha gyereket akarunk majd...
2020. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna a helyzet. Örülnék annak, hogy sikeres abban, amit csinál. Remélném, hogy szereti is csinálni.


Esetleg szóba jöhetne az is, hogy otthagyom a jelenlegi munkahelyem és teljes gőzzel a saját projektemen dolgoznék. :D

2020. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak azért nem összejönni egy nővel, azért nem vele maradni mert ő többet keres az egy baromság.


Csak tegyük fel, példaként:


A férfi keres 400.000 Ft-ot. A nő pedig 700.000 Ft-ot. Most akkor addig ne legyen együtt a férfi a nővel míg a férfi nem talál másik állást?

2020. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jöhetsz
2020. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, ha mindenki a sajat penzebol kolt. Egy csalad vagyunk, tegyuk ossze amink van!;)
2020. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ami zavarna, ha a siker számára az anyagi javak birtoklását jelentené(őszintén szólva ezt nem is értem), illetve szellemileg nem érne el egy olyan szintet, hogy felismerje, mindegy milyen márkájú egy autó, az csak egy vasdarab.Én törekszem a pénzügyi szabadságra, viszont ez a hozzá állás számomra olyan életet vetít előre, amiben szellemileg a másik fél nem kíván kiteljesedni, és az anyagi dolgok előtérbe helyezésével azok a valódi értékek, amikért szerintem érdemes élni, nem jelentenek számára semmit.


Persze ez csak az én nézőpontom.

2020. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, sőt nyugodtan el is tarthat.
2020. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!