Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, használnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, használnátok egy olyan társkeresőt, ahol a nemek aránya nagyjából egyenlő? Azaz nincs nagyságrendekkel több férfi.

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
És mi lenne az értelme ennek?Nem tök mindegy,hânyan vannak,ha ugyan akkora hányadban lennének ott is akik a pszichiâtriâról szöktek?Az ezen kívül megmaradtak száma pedig ugyan annyi marad,mint egy olyan társkeresőn,ahol több a férfi,vagy kevesebb.
2019. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat se használnék, ahol rajtam kívül mindenki férfi, a spontán, tét nélküli ismerkedés híve vagyok.. Sose értettem mire jó ez az erőltetett, izzadtágszagú ismerkedés kifejezetten párkerresési céllal, zsigerből taszít még a gondolata is.
2019. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ez a gond a társkeresőnél, hanem az, hogy az adminoknak sokkal fontosabbak a fizetős ügyfelek, mint a bunkók és csak szexet keresők szelektálása.
2019. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna a kérdésre is? Azoknak szól, akik egyébként is használnak társkeresőket
2019. márc. 14. 12:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lenne, ha kidobnak az összes házas, kapcsolatban lévő, csak szexet kereső pasikat. Jóval többen lennének a nők, de legalább kevesebb felesleges kört kéne futni. Az említett kategóriába esők pedig menjenek szexpartnerketesokre.
2019. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nem, hogy előnyöm, de hátrányom sem származna belőle.


Kezdésnek már annak is örülnék, ha a sok kamuprofilt és 25 évesnek írt kisiskolást letörölnék. Az is áldás lenne, ha a tinder nem dobálná újra és újra fel, azt akit már 10x balra húztam.

2019. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A nők válogatni akarnak a legjobb férfiak között, azért vannak fenn a társketesőn. Mit ér az a társkereső, ahol átlagjózsival kell bérniük, mert nincs választék? Olyanból több tucat van egy karnyújtásnyira minden nőnek, fölösleges emiatt regisztrálniuk.
2019. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, nagyon sok hasznos válasz érkezett a kérdésedre, csak neked nehéz ezeket értelmezni, nincs ezzel gond amúgy.

7es: ki azok a "legjobb férfiak"?? A Randivonal vadkapitalista mr perfekt kisdedós nagyképű egyedeire gondolsz??

2019. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem figyeltem, milyen a nemek aránya egy társkeresőn.
2019. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted létezik olyan társkereső, ahol "nagyságrendekkel több" férfi van, akkor nem vagy tisztában a nagyságrend szó jelentésével.
2019. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!