Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ehhez hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ehhez hogy állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon erős menstruációm van, az első 4 nap maga a pokol, görcsölök, hőemelkedésem és hányingerem van, folyamatos hasmenéssel. Ilyenkor csak gyógyszerekkel (hasfogó, fájdalomcsillapító) tudok dolgozni. Ha hazaérek ezeken a napokon csak szeretem, ha lepihenek és semmit nem csinálok. Ekkor a legutolsó dolog, amire gondolok, az a szex. A partneremtől azt várom el, hogy bújjon hozzám, simogassa a hátam, a hasam és ha nem nagy megterhelés neki, akkor dobjon össze egy ebédet/vacsorát ő és ne erőltesse ekkor a szexet. Volt olyan párom, aki az orális szexet kikönyörögte és majdnem lehánytam, annyira rosszul voltam közben. Amikor nem mensturálok, akkor mehet minden és aktív vagyok a háziumnkák, programok, szex terén is, de főleg az 1-4. napra szeretnék egy kis nyugalmat.

2020. szept. 29. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Olyankor szeretem énis kényeztetni a párom, semmi megterhelő abban h főzzek, eleve én főzök inkább, a simi rész az mindennapos.
2020. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem és el tudnám fogadni, hogy neked ezeken a napokon erre van szükséged. A szexet meg majd bepótoljuk. Főzni viszont szeretek és egész jól is csinálom. :D De a simogatás helyett akár egy masszázst is kaphatnál. :)))
2020. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kívánom, hogy találd meg az olyan embert aki ezeket megadja, biztosítja.

Sok sikert.

Én megadnám, de öreg vagyok, s boldog házas.

2020. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális férfi ilyenkor segít és oda is bújik. Aki 4 5 napot nem bír ki szex nélkül, annak semmi önüralma nincs.

Ilyen ember meg nem kell, aki ezt nem érti meg.

A párom akkor szinte mozdulni se hagy, pedig nekem az első nap rosz csak.

N

2020. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán tolerálnám.

Az egy másik kérdés, hogy biztatnálak, hogy valahogyan keressük meg az okát, miért jár ez neked sokkal erősebb tünetekkel, mint másnak. Havonta 4 napig szenvedni, az évente 48 nap, bő másfél hónap. Arról nem is beszélve, hogy ha pont akkor nyaralunk, akkor nem sok örömed van benne, vagy nem tudsz eljönni, vagy részt venni a programokon. Vagy ha pont akkor mennénk valami buliba, táncolnánk, jól éreznénk magunkat, neked meg totál szenvedés lenne az egész este (ha egyáltalán eljönnél).

2020. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megvan az oka, pontosabban csak gyanítja a tünteim alapján a nőgyógyász, hogy bél érintettségű endometriózisom van. Biztosat csak laparoszkópia után tudna mondani. A műtét elég kockázatos, ha elrontják, akkor könnyen kivezetés lehet a vége, ráadásul semmi garancia nincs rá, hogy nem jön ki újra, így egyelőre ebbe nem vágnék bele.
2020. szept. 29. 14:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem 4 napos, hanem 7 a menstruációm, de az első 4 nap után már csak kisebb görcseim vannak. Voltam már így nyaralni, gyógyszerekkel nsgy nehezen túléltem, úsztam, kirándultunk, szóval egy percet sem feküdtem csak alváskor, nem akartam elrontani vele az akkori párom nyaralását.
2020. szept. 29. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra teljesen tolerálható lenne. Ennyi empátia, türelem kell ( ene) legyen az emberben...
2020. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Támogatóan.
2020. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!