Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állnátok ehhez, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állnátok ehhez, ha a párotok ezt tervezné? (utazás mással)

Figyelt kérdés

A párom kapott egy meghívást, pár napi síelésről lenne szó nagyon régi ismerősökkel, akikkel nem is tartotta a kapcsolatot. Engem nem vinne magával, mert azt mondja, neki kell a kikapcsolódás, pár nap buli stb. Én ki sem fizetném ezt az összeget, amibe kerül, s mivel nem is ismerek senkit na és síelni sem tudok, nem megyek vele. Ő nagyon akar.

Mondtam neki, hogy akkor mi nyáron menjünk el valahová, fedezzünk fel valamit pl. Görögország. Erre azt mondta,hogy nyáron velem csak a Balcsit tervezi,mert spórolni akar bútorokra....hát mondtam neki,h azt a pénzt amit elköltene most, azt a velem való kirándulásra is költhetné.

Viszont ő vágyik erre a síelésre másokkal, s azzal nyugtat,hogy utána megnyugszik s egy boldogabb pasit kapok vissza....szomorú vagyok, s mérges is, de nem mondhatom meg mit tegyen. Mit mondanátok erre? Engedjem?



2019. febr. 21. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Ez tényleg elég ciki, hogy rajtad spórol, de nagyon régi ismerősökkel meg menne, egy amúgy nem olcsó sportolási lehetőségre.(off: párom elutasított egy 15 ezerbe kerülő pihenést belföldön, még azon a héten lett egy 4x annyiba kerülő dolog - neki).

Nem lehet megoldani, hogy leszögezed, hogy oké, menj, de akkor legyen nyárra is? Tegyen többet félre?

2019. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Az én páromnak eszébe sem jutna ilyen, csak akkor menne nélkülem, ha én nem akarok.


Te meg menj el barátnőkkel nyáron nyaralni.

2019. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen így van. Te menj el a barátnőkkel nyaralni a pasid nélkül. :) Ennyi. De azért szúrd oda, hogy "ne aggódj és ne legyél mérges, ha visszajöttem egy teljesen más nyugodt nőt kapsz vissza". :D

És figyeld az arckifejezését. Felbecsülhetetlen. :D

2019. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

"Engedjem?" - Vissza nem tarthatod ha menni akar mert nem vagytok egymás tulajdonai. Na de mégis milyen dolog ez már hogy nélküled akar menni. "Neki kell a kikapcsolódás" - Mert neked nem? Miért csak neki jár? És a te kívánságod hol marad? Még kompromisszumra sem képes. A helyedben átgondolnám a kapcsolatotokat mert borzasztó önzőnek tűnik a pasid. Ő mit tesz a kapcsolatba és arányban van-e azzal amit te teszel bele... Na és mit takar a "pár nap buli" megjegyzése? Pár nap félrekefélést mert szabadság van és ki kell használni?

Van mit megbeszélnetek.

2019. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Vaj van a füle mögött.

32/f

2019. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi,de sosem értettem ezt h "engedjem"? Mégis ki vagy (igen tuzdom h a barátnője) h megtiltsd neki? Max a gyerekednél merülhet fel h engedsz nem engedsz dolgokat.

Menj te meg a barátnőiddel...

2019. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Szép párod van mondhatom :/

"utána megnyugszik s egy boldogabb pasit kapok "

Melletted nem boldog, vagy mi?


Te is abban az időben menj el barátnőkkel valahova, ne ülj otthon egyedül:)

2019. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fizesd csak ki a részed a balcsi pénzből és menj el vele. De ne menj a pályára, mert bajod esik. 😂 meglátjuk hogy fog reagálni. Jó móka lesz.
2019. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kíváncsivá tettél.

mi lett a sztoriból? ment síelni? és utána mi volt?

2019. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!