Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy Budapesten élő 25-35 közötti nőnek és férfinak mennyit kell keresnie ahhoz, hogy a másik elfogadja?

Figyelt kérdés
Semmi ítélkezés, nem vagyok elégedetlen a jelenelegi helyzetemmel, csak kíváncsiság. Nő vagyok.

2020. szept. 30. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Lakás van, vagy csak albérlet? autó van, vagy bkk?

Feltéve hogy van lakás, meg kettejüknek egy auto, szerintem fejenként 300-350 korrekt.

2020. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nettó összegeket írjatok, ezt kihagytam. Vegyük azt az esetet, hogy albérlet és tömegközlekedés.
2020. szept. 30. 11:14
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, aki nem vágyik luxus életre, annak az átlagkereset bőven elég. Meg aki nem a pénzre megy természetesen. Szerintem az már bőven jó ha marad annyi pénze, hogy azért ne kelljen állandóan mindenen spórolni, néha eltudjon az ember menni kikapcsolódni stb. Meg ne verje el minden hülyeségre a pénzt. Hosszabb kapcsolatnal főleg fontos hogy tudjanak közös jövőt tervezni, azzal hogy beosztjak a pénzüket.
2020. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyi az átlagkereset?
2020. szept. 30. 11:16
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Mindketten 600 körül keresünk, egyelőre albérletben, de mindenre jut és félrerakni is tudunk.
2020. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.


Ez nem egy egzakt szám.


Szerintem jó esetben mindenki annyi fizetést vár el a párjától maximum, amennyit maga is megkeres (azaz egyenlőség, ha én havi 150-et keresek, akkor nem a nagyvállalati senior projectmanager fizetés az elvárásom a páromtól, legyen szó férfiről vagy nőről).


Minimum meg, kinek mi fér bele, ha valakinek belefér a milliós fizetéssel, hogy támogatja a párját, és nincs feszültség abból, hogy a másik mondjuk minimálbér körül keres, akkor nincs semmi probléma, az ő dolga.

2020. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Férfiaknak nem számít. Ha a nő ronda akkor azért legalább minimálbérért dolgozzon valamit, de ha egy modell alkatú bombázó akkor az sem baj nekik ha nem is dolgozik.

Nőknél az az elvárt ha milliomos, luxuséletet élő menősrác vagy, saját villával, sportkocsikkal, saját cégekkel, befektetésekkel, stb. Vannak a rondább/dagadt nők akiknek azért kisebbek az igényeik, ők megelégszenek a 700-800 nettóval is.

2020. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát márpedig ítélkeznék... régen rossz egy kapcsolat ahol azt kérdezik egy randin, na és mennyit keresel, lakásod, autód van-e már. Na ott állok fel az asztaltól és hagyom ott a másikat.

Ettől függetlenül egy golddigger minél több lét vár el. Egy átlagember meg csak azt hogy kb. nagyjából annyi legyen a másiknak mint neki is van. Egy normális ember meg tudja, hogy a szerelem nem a pénzen múlik.

2020. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó hatalmas marhaságot írsz, ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Egyáltalán nincs ilyen elvárásom, hogy min. 700-800 ezer Ft-ot keressen meg a pasi. Hogy én is válaszoljak: 280 000 Ft-ot keresek, férfitól azt várom el, hogy 250 ezer Ft-ot keressen minimum, amiből fenn tudja tartani MAGÁT, azaz nem engem kell pénzelni.
2020. szept. 30. 12:18
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem első randin kérdezem meg, hogy a másik mennyit keres, egyetértek veled, hogy az korai, de több randi után, ha mindkettőnknek komolyak a szándéai, akkor szerintem nem elhanyagolható kérdés ezt tisztázni.
2020. szept. 30. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!