Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs erergiám ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs erergiám ahhoz hogy mindenhol funkcionáljak. Szerető státusz fiatalon?

Figyelt kérdés

Toppon melóban, toppon máshol, toppon otthon. Nem gép vagyok, ez sok. Fárasztó. De most komolyan. Nincs mindenhez energiám. Fiatalon (24)szerető státusz ok?


Ki mit érvel?



2020. szept. 30. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Toppon nem lennél,idegileg felőrőlne meg érzelmileg.
2020. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, ez hogy jön ahhoz, hogy ki hogy és hol funkcionál. Ha párkapcsolatot nem akarsz, mert úgy érzed, nincs rá energiád, én először megnézném, miért gondolod ezt... lehet, hogy egy rossz kapcsolat miatt gondolod azt, hogy nem vagy rá alkalmas, mert irreális elvárásokat támasztottak feléd, és azt hiszed, hogy pl. 24/7 csillognia kell a lakásnak, meg 24/7 cseverészned a pároddal, hogy jó társ légy... ami irreális és egészségtelen... akkor érdemes inkább csak más típusú emberekkel ismerkedned.


Ha azt gondolod, hogy nem lenne másra energiád, csak laza kapcsolatra, azért a szeretői státuszon kívül vannak opciók, pl. prostituáltak, szexkapcsolatok egyedülállókkal, egyéjszakások. Ezek azért egy fokkal erkölcsösebb megoldások. És nem biztos amúgy az sem, hogy lelkileg tényleg annyira felszabadít vagy megkönnyíti az életed (mi van, ha elkezdesz vmit érezni a másik iránt, rájön a szeretőd párja, és befeketít mindenki előtt stb.).

2020. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne ha neked ennyi fér bele és van is rá partnered!
2020. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!