Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29F vagyok és nem vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29F vagyok és nem vágyom gyerekre. Normális ez? Vannak olyan nők az én koromban plusz minusz 7-8 év különbséggel is, akik hasonlóan éreznek?

Figyelt kérdés
Általánks iskolai osztálytársaimnak szinte mindenkinek van már gyereke 1-2 kivétellel, én úgy érzem nekem nem fér bele. Nem 100‰-osan, de sikerült felépítenem egy olyan életet, amire vágytam. Fél éve léptem ki egy 2 évig tartó rossz kapcsolatból, most szeretnék újra egy rendes, egészséges hosszú távú kapcsolatot olyas valakivel, aki szintén hasonlóan gondolkodik a gyerek témában. Mondhatni valóban minden megvan, amire vágytam kiskorom óta, szinte mindent elértem, csupán egy igaz társ hiányzik, akit szerethetek és aki viszont szeret és nem szeretne gyereket ő sem.
2020. szept. 30. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Itt gyakorin is többen vagyunk és biztos a való életben is találsz ilyet ha keresel. Nem mindenki vágyik gyerekre.
2020. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Biztos vannak kivételek, de a férfiak között akik nem akarnak gyereket, azok többnyire egyrészt a playboy életmódot folytató jómódú menőcsávók, akik nem akarnak kapcsolatot sem, mert élvezik hogy sok nővel szexelhetnek és így és más módokon élvezhetik az életet, másrészt a szerencsétlen alja szegény férfiak, akik magukat is alig bírják eltartani, nemhogy még gyerek(ek)et is bevállaljanak.


Mondom, vannak kivételek, de többnyire ez a szitu.

2020. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, sokan. Vannak facebookon külön csoportok erre. Bizonyos társkeresőkön is bejelölheted, hogy nem akarsz gyereket.


Amúgy pedig 8 évvel fiatalabb nő még csak 21 éves. Ha ő azt mondja, hogy nem szeretne gyereket azt azért közel se vedd készpénznek. Mert ugyan vannak, akik ilyen idős korra tényleg tudják, és értik is. De a legtöbben nem. Amikor pedig stabil, szerető párkapcsolatban lesznek és stabilizálódik az életük is: jó munkahely, végeztek a sulival, napi 8 óra munka után már csak a háztartást viszi, találkozgat a barátaival, tehát nincs ilyen kötelező tennivaló stb, akkor sokakban megcsendül a biológia szép szava: "szaporodj". Nyilván nem mondom, hogy ez így lesz, csak számolj ezzel, hogy a fiatal lányoknál/nőknél viszonylag gyakran megesik

2020. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék gyereket, írj privát üzit. 20N

Ha te vagy Balázska akkor inkább ne. 🤭

2020. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi idősen, sőt, még évekkel később se akartam gyereket, csak a férjem kedvéért mentem bele és mióta van gyerekem, azóta tudom, hogy életem legnagyobb ajándékáról mondtam volna le, ha nem született volna gyerekem. Pedig ki nem állhattam a született anyatigriseket, meg amikor azzal jöttek nekem, amikor már terhes voltam, hogy na mostantól van értelme az életednek, ugyanis nekem előtte is volt értelme. És mégis, mióta megszületett, azóta valóban rám szakadt egy végtelenül ijesztő felismerés: hogy nélküle mostantól mindennek megszűnne az értelme és onnan kezdve, hogy gyerekem lett, nem tudnék nélküle létezni.
2020. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29 vagyok én is. Ki nem állhatom a gyerekeket és soha nem is akartam.
2020. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24 vagyok, és egyáltalán nem akarok gyereket. Én jelenleg nem vagyok érzelmileg elérhető párkapcsolatra, de azért szóltam, hogy vagyunk többen is, biztos találsz valakit. :)
2020. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok.Soha nem akartam gyereket,nem 100%,de női bajok miatt nem is lehetne úgy tűnik.Hidd el,sokan vagyunk így,társkeresőn is nyugodtan jelöld be,hogy nem szeretnél!
2020. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!