Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban elő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elő lányok, volt már más férfi hatással rátok?

Figyelt kérdés

Olyan férfi akit vonzónak, szimpatikusnak találtatok, és eltudtatok volna vele képzelni többet is ha egyedülállóak lettetek volna.


Leginkább olyan nőkhöz szól a kérdés akik már több éve kapcsolatban vannak.



2020. okt. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem ilyen nő. Szinte mindig épp párkapcsolatban van, mikor elkezd rá hatni, egy másik férfi. :)
2020. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy találkoztam vonzó férfiakkal, de egyik esetben sem tápláltam ezt a vonzalmat fantáziálgatással vagy olyan helyzetek teremtésével, amivel közelebb kerülhettem volna hozzájuk. A vonzalom nem egy olyan dolog, amit felnőtt ember ne tudna kezelni és hamar lerendezni magában. Attól még, hogy szeretem a párom nem vagyok vak más emberekre, de ez nem jelent semmit, mert amikor elköteleztem magam, akkor a hűség mellett döntöttem. Tőle se várom el, hogy ne vegyen észre mást, ezen semmi se múlik.
2020. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos, de ha ez megtörténik, akkor inkább semleges maradok az illetővel.
2020. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy előfordult, nem vagyok se vak, se leszbikus. És akkor mi van? Semmi. Nem kell tovább vinni. Majd elmúlik.
2020. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon hosszú kapcsolatom. Gyakorlatilag az utolsó 3 évben valaki másba voltam szerelmes. Csak plátói szinten, mert ő sem volt független, de nagyjából tudtuk, mit jelentünk egymásnak.

Én kapcsolatban nem tudok hazudozni, nem stílusom a megcsalás, még akkor sem, ha valójában már tudom, hogy semmi értelme együtt maradni. A plátói kapcsolaton végül túlléptem, már egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, viszont a nem működő párkapcsolatomat is lezártam végül.


Amikor valaki más iránt kezdek érzelmeket érezni, az jelzés, hogy amiben vagyok, az már nem jól működik. Ha csak tetszik valaki, az belefér, de működő párkapcsolatot sosem cserélnék le valakire, aki csak tetszik.

2020. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Fizikai vonzalomra, és szimpátiára gondoltam, nem kifejezetten érzelmekre. Vannak olyan nők akiknek a párjukon kívül minden férfi teljesen semleges. Legalább is ezt állítják. Köszönöm a válaszod.
2020. okt. 2. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy az ember szereti a párját, és nem cserélné le másra, észreveszi a többi jó pasit is. Legalábbis én így vagyok vele. Éppen csak nem érdekel az a másik, nem közeledek, és neki se hagyom.

A mostani párkapcsolatom ideális. Több, mint 3 éve ugyanúgy szeretem, jó vele a szex, nem tudnám elképzelni, hogy ne vele legyek. Nem csalnám meg, nem hagynám el. Ettől még egy másik univerzumban simán lennék Jason Momoa felesége, ahogy a párom meg pl Rose Leslie férje. :) Szerintem nincs ebben semmi ördögtől való.

5 voltam.

2020. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban sem kell vaknak lenni, észreveheted az utcán, vagy bárhol a jó pasikat/csajokat. Viszont ha már komolyabban megfordulnak dolgok a fejedben, vagy érzelmeket kezdesz táplálni... na akkor kell befejezni a kapcsolatot mert azt jelzi nem vagy elégedett, csak megszokásból vagy a pároddal. Így sosem leszel boldog!
2020. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!