Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen hatással lehet a férfi későbbi párkapcsolataira ez a múltbeli szomorú esemény?

Figyelt kérdés

Az általam említett férfi közel 5 év párkapcsolat után megkérte barátnője kezét, de az nemet mondott neki. A férfi utána még két másik alkalommal is feltette neki a bűvös kérdést, de a lány mindkét alkalommal nemmel válaszolt. A férfinak nagyon fontos volt ez a lány, és nagyon fontos neki a házasság és a családalapítás is. Ráadásul (talán még a lánykérés előtt) kiderült, hogy a barátnője kapcsolatuk ideje alatt többször is próbálkozott társat találni magának neten keresztül.

Vagyis mindezek hatására a férfi most nagyon maga alatt van. Vajon milyen hatással lehet ez a múltbeli sikertelen lánykérés egy hosszú párkapcsolat után a férfi későbbi kapcsolataira?


2013. dec. 14. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó darabig nem akar kapcsolatot..
2013. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg bizalmatlanabb lesz, nehezebben szánja el magát egy lépésre.
2013. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok: ha előbb-utóbb mégis lesz új kapcsolata, akkor mennyit vár a lánykéréssel, illetve egyáltalán megfordul-e a fejében a lánykérés gondolata? Én úgy gondolom, hogy igen, mert mint ahogy leírtam, nagyon szeretne családot alapítani.
2013. dec. 14. 18:34
 4/7 Tarnolf ***** válasza:
Hogyha szeretne családot alapítani, akkor előbb-utóbb megkéri a párja kezét...de ezek után csak nagyon nehezen. Nem is tudom, én tuti várnék jó sokat, ha ilyen trauma érne. Pedig nekem is fontos a család.
2013. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ő is tudja, hogy az EGY lány volt, nem minden lány ilyen...biztos, hogy körültekintőbben fog figyelni a jelekre, mielőtt felteszi a kérdést, de fel fogja.:)
2013. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

javíts ki ha tévedek, mert nem értem 100%-osan, ugye nem arról van szó, hogy negyedjére megkéri-e a kezét? egy ilyen trauma után biztosan évekig egyetlen egy nőt sem vennék komolyan és bizonyára nem kérném meg egy jó darabig senki kezét. szerintem azért vannak a hibáink, hogy tanuljunk belőle. életem folyamán egyetlen egy alkalommal hívtam el kétszer ugyanazt a lányt, mert fontos volt. soha, semmilyen körülmények között nem fogom ezt megismételni! előbb fagy be a pokol mint, hogy még egyszer próbálkozzak miután kikosaraztak. azt hiszem ez a válasz kielégítő.

26F

2013. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-osnak: nem, természetesen nem arról szólt a kérdésem, hogy negyedszerre is megkéri-e ugyanannak a lánynak a kezét, hanem arról, hogy emiatt a múltbeli csalódás miatt más lánynak meg fogja-e kérni a kezét.
2013. dec. 14. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!