Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 30 éves férfi egy 22 éves nővel van együtt?

Figyelt kérdés
2 éve együtt vannak már, látszólag jól megvannak, de nekem soknak tűnik ez a korkülönbség. A húgomról van szó egész pontosan, a srác velem egy idős. Én nem jöttem volna össze 28 évesen egy 20 éves lánnyal, de talán azért zavar ennyire, mert a húgomról van szó és egy velem egy idős férfiról.
2020. okt. 4. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
28-30 éves férfi közel nem biztos hogy megtudja adni azt amire egy hasonló korú nő vágyik.
2020. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ja, oszt?
2020. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Ez a korkülönbség teljesen normális szerintem, egy 22 éves lány ha elég érett, nagyon jól megvan egy nála 8 évvel idősebb férfival. Nem a kor számít soha, valaki egy vele egyidőssel sem jön ki, mert annyira különböznek.
2020. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
25 éves vagyok, a férjem 35 éves. Lassan 6 éve együtt vagyunk. Nekünk pont ez volt az ideális korkulonbseg. 19-20 evesen se tudtam mit kezdeni a 20 éves fiúkkal, valószínűleg a testvéred is hasonlóan érzett. Felnőttek között semmi ez a kulonbseg, sok ferfinek, nőnek is 8-10 év pont, hogy kell. Persze, nem 14 evesen, de felnőttnel ez nem igazán említesre méltó kulonbseg összesegeben szerintem.
2020. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még épp belefér, szerintem azoknak is, akik nem pártolják a nagy korkülönbséget. Épp ennyi van köztem és a férjem közt és mi még hasonlóan gondolkodunk, ugyanazokat a meséket néztük, ugyanazokat a zenéket hallgattuk kis túlzással. Nincs nagy generációs különbség. Fizikailag meg pláne, férjem néha fiatalossabb mint én, több ősz hajam van mint neki 😃 34 N
2020. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Én megértelek. Én is 22 vagyok és tesóm nekem is a te korosztályod (picit több nálad). Nekem már csak ezért sem kéne ennyivel idősebb barát, mert generációsan több közös lenne benne a tesómmal mint velem. Plusz szerintem az a szép, ha két ember közösen alapozza meg a jövőjét. Egy 30-asnak már tutira több tapasztalata van, kapcsolatok terén is és szerintem min. 1 komolyabb kapcsolata is volt már, szóval feltehetően nem olyan gondtalanul gondolkozik már, aminek persze előnye is lehet, de engem az is zavarna, hogy ő dolgozik amikor én javában tanulok stb.


De amúgy később, más életszakaszban lehet már jobban néz ki ez a korkülönbség, de szerintem 20-30 között a 8 év sok.

2020. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
18-29 felállásban szerettünk egymásba, 23 éve együtt vagyunk. Teljesen normális. 😊
2020. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!