Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megérzitek, látjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megérzitek, látjátok rajta, ha egy férfinek tetszetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a férfi igyekszik ezt eltitkolni, nem kimutatni, nem jelet adni, nem flörtöl, max rádnéz? Legyen az olyan, akivel szoktatok beszélni is, vagy akár egy idegen.
2020. okt. 5. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én akkor sem, ha jeleket ad, nem értek se a jelekből, se az utalgatásokból. Közvetlen típus vagyok, minden kisebb gesztust alapvetően barátiként értelmezek, amíg nem hív konkrétan randira vagy nem próbálkozik egyértelműen addig nem feltételezek semmit.
2020. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát annyiból,hogy valaki csak rám néz, én nem érzem meg soha. :D
2020. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én alapvetően észre szoktam venni vagy legalábbis sejteni.

Példa: egyetrmen volt egy srác akit csak látasból ismertem, meg ugye voltak közös ismerősök de mi szemelyesen rendesen nem ismertük egymást.

Akarhányszor meglátott nagyon nézett, gyakran rámnézett, követett a szemével. Aztán amikor úgy éreztem nekem is bejön odamentem ügyeket intézni ahol ő volt (ott dolgozott) hogy tudjunk kicsit dumálni. Én nem voltam olyan hú de oda érte de szimpi volt gondoltam miért ne. Na hát akkor nem nagyon élt a helyzettel.

Volt hogy egy rendezvényen kicsit spiccesen összekeveredtünk, a testbeszédéből abszolút az jött le hogy akarna valamit, de nem lépett pedig ott lett volna a legegyszerűbb..

Elég félénknek látszott de úgy voltam vele hogy ha ott se mer lépni akkor inkább hagyom. Dr fix volt valami.


Masik: hivatalos voltam egy összejövetelre ahol csak egy 1-2 embert ismertem többieket nem. Volt egy srác akin mintha azt láttam volna hogy sokat néz engem vagy tavolabb álltak egy barátjával beszélgettek de közben engem néztek. Sejtrttem hogy rólam van szó, de nem akartam túlkombinálni. Sokszor beült mellém JÓ közel de nem szólt semmit. Majd randira hívott.


Kávézóban ültem egy barátnőmmel, átlóban a szembe lévő asztalnál ült 2 srác és aki velem szemben volt sokszor rám pillantott, volt hogy a tekintetünk is találkozott. Nem hinném hogy véletlen, akit nem érdeklek valami miattn nem néz oda ennyiszer.

2020. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Így nem. Ha valaki valamit akar, azért tegyen is, könyörgöm. Egyik fél sem gondolatolvasó. Legyenek egyértelműek a jelek, ha a tetszik nekem a másik.

Az ilyen anyámasszony katonája, mint a szóban forgó személy meg számomra visszataszító.

2020. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.😕Főleg, ha tetszik. Akkor még az egyértelmű jeleket se veszem észre.
2020. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen, főleg akkor, ha nekem is tetszik, mert akkor a figyelmem rairanyul, rahangolodom. De én ilyen vagyok, ez egy fajta érzékenység, mindegy, h ki az illető, ha figyelek és rahangolodom, tudom mit érez nagyjából, azért gondolatolvasó nem vagyok. ;)
2020. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy kicsit pontosítsunk, mert itt arról van szó, ha a férfi nem akar semmit, nincs szó randiról meg félénk férfiakról, csak arról, hogy megérzitek e, vagy látjátok e rajta akkor is, ha ő nem karaná h lássátok. Pl tekintetéből, testbeszédből, non-verbális jelekből, ami akaratlan is lehet.

Mert ha bámul vki meg sokszor odapillant, az egyértelmű. De ha csak az érzésekre kell hagyatkozni mert nem bámul?

2020. okt. 5. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen. 6-os voltam. Az egyik legszebb érzés, amit valaha kaptam, kár hogy viszont nem adhattam semmit... Az sem mindegy, h miért titkolja. Van, amikor agresszív önvédelem, az nagyon taszító. De amikor egy mély és erős vonzalom van "titkolva", az nagyon szép tud lenni.
2020. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig. Egy olyan esetről tudok, az expáromról, hogy neki tetszettem, amikor egy órára jártunk egyetemen, én meg nem vettem ezt észre... egyszer nagyon hosszan rámnézett, és olyan morcosnak tűnt a feje, azt hittem, nem vagyok neki szimpatikus vagy büdös vagyok vagy rondán vagyok felöltözve vagy zöldségmaradék van a fogamban vagy vmi hasonló :D.


Több ilyen esetről nem tudok. Nem vagyok egy médiaideál alkat, ezért simán el tudom képzelni, hogy sok embernek nem tetszem, akivel szembetalálkozom.

2020. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!