Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok megérzitek ha tetszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok megérzitek ha tetszetek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
ha igen miből, nekem tetszik egy csaj és nem akarom hogy észre vegye mert szerintem csak játszik velem, de volt olyan is hogy rá se néztem csak felé és egyből lesütötte a szemét
2012. jan. 31. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy rá merj nézni ki szívja az agyadat. Ebből jön rá hogy tetszel neki...
2012. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

megérzem, igen, de nem mindig. ért már meglepetés. :D sokmindenből rá lehet jönni, pl vannak olyan srácok, akik szekálják azt a lányt, aki tetszik nekik, nemtom miért. de valahogy más jellegűen mintha csak szórakozásból csinálná. vagy ha túl kedves, sose piszkál, mosolyog, mindig segítőkész, abból is lejön, hogy lehet, hogy tetszek neki. viselkedj vele átlagosan. mint azokkal a lányokkal, akik nem tetszenek, de nem is utálod őket, tehát jóban vagytok, de nem úgy. egyébként én akkor szoktam lesütni a szemem, ha hirtelen ér a pillantása, és kedvelem a srácot (nem feltétlenül ÚGY kedvelem, csak nem vagyunk rosszban, és lehet hogy már megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha én és ő...). amúgy nem vagyok ilyen szemlesütős félénk kislány, de néha reflexből megesik.

szerintem ne nagyon titkold el, hogy tetszik, max egy kis ideig, és próbáld meg kinyomozni, hogy kedvel-e, vagy vmi... mert ha eltitkolod előle, de véglegesen, akkor meg azon fogsz utána rágódni, hogy "basszus, mi lett volna, ha..." az pedig szörnyű, elhiheted! :)

2012. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
beszélni nem beszéltem vele csak látásból ismerem ,
2012. jan. 31. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem mindig lehet észrevenni. Én mondjuk mindig kiszúrom, de lehet hogy voltak még esetek csak nem vettem észre és azóta se.

Nem tartjuk úgy számon, hogy jaj neki is tetszem, meg neki is!!! Néha észrevesszük, néha nem.

Ha engedi akkor látjuk ha nem... akkor se biztos, bár meglehet.

Szóval ha nem mutatod ki akkor valószínűleg nem veszi észre, ha valahogy kimutattad már, akkor viszont 95% hogy észrevette.

2012. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csodálkoztam már dolgokon. Voltolyan h randiztam pasival, de nem láttam rajta annyira h tetszem neki. Aztán meg neten megírta. Vannak félénkebb vagy nyugisabb pasik is, akik nem olyan temperamentumosak. Ők nem érzik h ki kéne mutatni. Szerintem ez rossz mert a lány nem kap visszajelzést.
2012. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor a közelembe jön. Észreveszem hogy engem néz, elkapom a pillantásait.
2012. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!