Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, a nők milyen okokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a nők milyen okokból kerülhetnek nálatok a haver/barát zónába?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó vele beszélgetni, a társaságában lenni, nagyon intelligens és jófej, de nem jön be külsőre.
2020. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barát zóna a világ leghülyébb kifejezése. Nem kerül oda senki, egyszerűen nincs vonzalom, nem tetszik a másik külsőleg/belsőleg.
2020. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Mondjuk hűségesek a feleséghez, barátnőhöz. :D Tudom, ritka.

Amúgy vannak elvárások. Pl. hogy humorban, észben, külsőleg, stb. elérjen egy szintet. Nem kell mindenben a maximumom lennie, de van valami alapvető elvárás. Ha ezek közül egy vagy több nem stimmel, akkor lesz "barát".

De sokaknál elég, ha külsőleg nem tetszik nekik.

2020. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre vagy belsőre nem tetszik.
2020. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyébként ez így mint kifejezés szerintem is hülyeség.

De,én régebben egy nyaraláson megismerkedtem egy sráccal.

Ott megtetszett és viccesnek,kedvesnek találtam.

Mikor hazaértünk ráírtam és elkezdtünk ismerkedni.(Tudta,hogy vonzódom hozzá)

Majd a beszélgetések alatt állandóan sajnáltatta magát,hogy ő mennyire szerencsétlen az életben, meg ő mennyire életképtelen mert az anyja megcsinál helyette mindent,ő mennyire csúnya.

Komolyan átmentem egy ilyen lelki szemetesládába és meg se próbálta jó oldalát mutatni egy idő után és nem is próbálkozott nálam annak ellenére,hogy tudta,hogy lenne esélye.

Ezután én kiábrándultam belőle és barát zónába tettem mert amúgy jó fej volt.Évekig barátok maradtunk.

És amúgy jogosan gondolja a leírás után bárki,hogy én nem tetszettem neki és azért alakult így.De nem a sok éves barátságunk alatt több "próbálkozását" is láttam azok is ugyanígy végződtek.

2020. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős indok pl az ha nem tudom komolyan venni mint leendő társam.
2020. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs meg a külső vonzalom kb ennyire egyszerű.


Maximum olyan nőt tudok elképzelni barátnak akit már gyerekkorom óta ismerek és együtt nőttünk fel ilyen esetben mellékes, hogy nagyon jól néz e ki.


Egy ilyen nő van is, több nem is kell és nem is tudnám elképzelni, pláne h utólag az legyen.

2020. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!