Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, de nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de nemtudom hogyan kerülhetnék közelebb, esetleg van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
A srác az évfolyamtársam, 9.es vagyok, és eddig nemnagyon beszéltünk, szünetben ráírtam, akkor sem jött fel semmi érdekesebb téma, utána suliban odajött hozzám, de csak mondta, hogy velem beszélt, kicsit elcsevegtünk, de nem volt több 2 percnél az tutti... és azóta még köszöngetünk egymásnak de nemsok... és az osztályából nem sok embert ismerek, és nem tudom mit tehetnék második lépésnek, mivel eleinte csak úgy összehaverkodni szeretnék, főleg mivel van barátnője, amibe nem szeretnék belekutyulni, de tutti csak pár hónapig fog tartani a kapcsolat, és addig is lenne egy barátom... Segítsetek pls!! (15L)

2012. nov. 7. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Erőltesd meg magad, találj ki valami kamu indokot ami miatt együtt lehettek egy kicsit több időre

Pl. nem jössz le velem, nem kísérsz el... stb.

Keltsd fel az érdeklődését :)

2012. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!