Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen közös célod van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös célod van a pároddal?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amiért mindketten (közel) egyformán lelkesedtek, mindkettőtök számára fontos, és hosszú távú cél.
2020. okt. 6. 08:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

10*

És neki kell még jogsit csinálni és kell neki egy autó, ebben segítek is.

2020. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Mi mindketten karrieristák vagyunk, szeretjük a kihívásokat, nálunk a közös cél a jólétnek a megteremtése, sok közös utazás, talán külföldre költözés ha itthon már nem lenne új lehetőség.
2020. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Jövőre esküvő, utána gyerek. Férfi létére jobban lelkesedik ezekért, mint én. (Persze én is vágyok rájuk.)

N

2020. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Én se tudok sok újat mondani. Nagyobb lakás, tervezzük, hogy veszünk egy telket valahol vidéken, egy nagyobb autó, a babát is ugyanolyan lelkesedéssel vártuk, de ugye ő már megszületett, szóval ez nem jövőbeni dolog, viszont a tesókra szintén hasonló lelkesedéssel gondolunk. Illetve most gondolkodunk egy saját vállalkozáson, ami ugyan a férjem "dolga" lesz, de én is ugyanúgy lelkesedek (talán egy picit jobban :D ), és igyekszem amiben tudok, segíteni neki.
2020. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
Közös ház, egy babát sem bánnék...
2020. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%

Ami volt és már teljesült: ház, kocsi, gyerekek, stabil egzisztencia.

Most a következő pár évben kicsit előre kerülnek az egyéni célok is munka terén, ezen kívül a házunkat kívülről is meg szeretnénk csinálni. Természetesen fontos cél a két gyermekünket együtt felnevelni, normális, talpraesett embert faragni belőlük. És persze megtartani mindezt, amink van.

32N

2020. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Elég lehangoló mindenkinel az esküvő-ház-gyerek válasz. Ennyi van csak közös cél? És mi lesz veletek ha mindenetek meglesz? A gyerekek is kirepülnek ám. Semmi hosszútávú cél csak a szaporodás?


Mi vállalkozásokat szeretnénk indítani (mindketten sajátot, de támogatjuk egymásét), bejárni az egész világot, elsősorban a nem mainstream helyeket, öregkorunkra lakóautót szeretnénk és még többet utazni. Ja és állatokat szeretnék menteni, amiben támogat és segít a párom.

2020. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%

#17 az hogy TE vállalkozást akarsz, az nem közös cél, már bocsi. Nyilván a válaszolók nagyrésze is támogatja a párját a vágyaiban. Az én párom is vezetői pozícióra törekszik és én is, támogatjuk egymást, de ez nem közös cél.

Utazni is nyilván sokan szeretnének, de az sem egy egyforma lelkesedés, hogy "ha majd mindenünk megvan, utazgassunk". Fontos hogy legyenek hosszú távú tervek, de egyelőre a közeljövőre kell tervezni.

2020. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
#17 mert a ti utazgatásos célotok nem lehangoló? Elég csak egy világjárvány, hogy lezárják az összes határt, és akkor mi lesz veletek? Vagy öregkorotokban ha egyikőtöknek rendszeres dialízisre lesz szüksége, akkor mégis hogy fogtok lakóautóval világot járni? Mindenki céljának lehetnek árnyoldalai, amiket lehangolónak tarthat bárki, de a "rossz" részeken majd akkor gondolkodik az ember, amikor odajut. Pl ha nekünk összejön minden jelenlegi célunk, akkor majd kitalálunk újakat. A gyerekek kirepülnek, igen, de bízom benne, hogy sikerül úgy nevelnem őket, hogy hazajöjjenek néha, és igenis meglegyen a család és az otthon érzete, amiért egész életünkben dolgoztunk (mert amúgy a legtöbben nem a szaporodás kedvéért vállalnak gyereket, hanem mert így érzik magukat családnak - köss bele, amennyit akarsz, hogy ketten is lehettek család meg mittudomén, de ha valakinek ez kell a kiteljesedéshez, akkor ez kell és pont). Lehet, hogy snassz, de a legtöbbeknek megnyugtató az állandóság és a biztonság, nem mindenkinek van sajtkukac a fenekében, hogy ne akarjon egy helyen megmaradni élete végéig. Nem kell ezért leszólni senkit.
2020. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem tudod milyen iparról beszélünk, egymás vállalkozásához kell a másik szaktudása😉

És összeszedni mindent egymás projektjéhez az. Segítek neki, ő nekem, kérés nélkül. Az nem cél, hogy sikerre vidd a párod álmát és forditva?


Azt sem írtam, hogy ha majd minden megvan utazgassunk 🙂 most sincs meg minden, ettől függetlenül a mentális egészségünk, személyes motivációink, szakmai és nem szakmai információk begyűjtéséhez bizony kell az utazás NEKÜNK. Így ez közös cél. Nem x év múlva, holnap, 1 hónap múlva, 5 év múlva, örökre. Vannak ilyen jövő menő emberek is. 😊

2020. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!