Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a közös pontjaitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a közös pontjaitok a pároddal?

Figyelt kérdés

A zene az különösen érdekelne, mennyire egyezik ebben az ízlésed a kedveseddel? Ha egyáltalán nem, mennyire zavar?

Milyen más dolgok vannak, amiket együtt szoktatok csinálni, vagy mindketten szerettek?

Az a bajom, hogy valahogy mindig ilyen rocker, metálos srácokat fogok ki, 1-2 rockbandát szeretek, de a metált már nem, ráadásul magyarokat egyáltalán nem hallgatok, szóval koncertekre se szoktam járni, ezeknek a srácoknak viszont ez alap. Ennél fogva az ő kedvenc szabadidős tevékenységükben nem tudok részt venni, ami frusztrál. Exemmel szintén kevés dologban egyeztünk, kirándulni mindketten szerettünk, de ezen kívül nem nagyon találtunk közös pontot. Míg én elmentem volna korizni vagy hajókázni, addig ő inkább kockult volna vagy pogózott volna valami koncerten. Kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel.



2019. jan. 12. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
ő is csak kakaóval szereti a tejbegrízt
2019. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
A párom imádja, én utálom a zenét. Tulajdon kép, egy kivétellel, nagy az ellentét. Kivétel a horgászat, azt mindketten imádjuk. Soha nem okozott gondot, hogy ő mit szeret és én mit szeretek.
2019. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Semmi :D
2019. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Napokat át tudunk beszélgetni spirituális témákkal, meditációval stb. Szóval ilyen megfoghatatlan dolgok...
2019. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk az hogy a közös pont hogy mindketten szeretünk nevetni, szeretjük az erősebb poénokat, szeretünk utazni, és nem szeretjük a felesleges dolgokat.

A zenei izlésünk nagyon különböző és általában az ő zenéjét hallgatjuk, mert nálam vmiért a zene téma az privát, csak nagyon kevés embernek mutatom meg mit hallgatok. Ez általában nem zavar, de néha mikor mondjuk a falat kaparom az övétől, szólok neki h most hagyd abba a zenéd mert a tűréshatáromat elértem, szó nélkül rak be olyat amit szeretek. Szóvsl nincs gond ebből. Nem kötelező ugyanazt szeretni.


Azt hozzátenném h sokban különbözünk, talán több dologban mint amiben hasonlítunk.

2019. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Mit nem adnék egy olyan pasiért aki rockot hallgat és eljönne velem egy Depresszió koncertre vagy rock maratonra. 😍
2019. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hehe :) en meg egy olyanert, aki vegre hip-hop-ot vagy rap-et hallgat. :D
2019. jan. 13. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Vissza olvastam amit küldtem,hát elég hülyén fogalmaztam néhol kicsit,bocsi érte.Kevés olyan csaj van ski ilyen zenei irányzatot szeret,szóval megismernélek stívesen ha leszel,24 éves vagyok jóképű,csak ennyit írok.
2019. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!