Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kínos vagy ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kínos vagy ciki, ha köntöst veszek a barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy túl romantikus ajándék, de az eddig használt köntöse kezd szétmenni a sok mosástól, és nagyon szeret köntösben lenni akár egész nap a lakásban. Először valami ékszert akartam neki venni, de ez úgy gondolom hasznosabb ajándék. A húgának mondtam, hogy mit rendeltem neki és szerinte szülinapra ez ciki. Szerintetek is?

Erről a köntösről van szó: [link] A mintája lehet fura, de imádja a disney-s dolgokat.


2020. okt. 7. 13:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Akár örülhet is neki
2020. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Abszolut nem ciki, hiszen figyelmes ajándék, ahogy írtad, imád köntösben lenni, és a régi köntöse már elhasznált nagyon.

Árban is korrekt, 20 rongy. Ne viccelj már, teljesen rendben van. Mellé nem kell más, max. egy doboz finom csoki:)

2020. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Milyen a kapcsolatotok? Miket szoktatok adni egymásnak, illetve minek örülne a párod?

Ha tudod hogy neki “kevés” akkor egészítsd ki valamivel, ha ennyi bőven elég akkor nem kell.

Látod itt is van olyan akinek ez kevés, valakinek pedig elég, nem ismerjük a barátnőd ízlését/elvárásait.

2020. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök cuki.

(unalmas már az örökös ékszer téma.mindig minden alkalomra...)

2020. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is köntöst kértem pár éve karácsonyra. Kaptam is, azóta is imádom:D

Te ismered a barátnődet, ez egy praktikus ajándék és ha szeret köntösben lenni akkor biztos örömét leli benne.

A jó ajándéknak nem az az ismérve hogy mennyire drága vagy fancy, hanem hogy mennyire passzol az ajándékozott személyiségére.

2020. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#13 Nagyon jó a kapcsolatunk, már több éve együtt vagyunk. Ő nekem általában a hobbimmal kapcsolatosan szokott ajándékot adni, mert elég költséges. Tőlem pedig ékszert vagy valamilyen élményt szokott kapni, pl tavaly a szülinapján wellnessezni voltunk, annak is nagyon örült, pedig azzal valójában magamat is megajándékoztam 😀 Szerintem ennek a köntösnek is örülni fog, mivel tényleg szinte mindig köntösben van itthon, plusz a plüss dolgokért is rajong és ennek ilyen plüss anyaga van, arról nem is beszélve, hogy disney-s. Maximum tényleg veszek neki mellé még valami kedves apróságot. Köszi a válaszokat!
2020. okt. 7. 15:26
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hallgass a húgára, szerintem nincs olyan ajándék, ami bármilyen alkalomra ciki lenne, HA az, akinek adod, örülne neki. Én desztillálót kaptam szülinapomra nőként, abban az évben annak az ajándéknak örültem a legjobban :D.

Szerintem nem az tesz egy dolgot romantikussá, hogy rá lehet húzni a romantikus klisét, hanem hogy figyelsz a másikra, és az ajándékod azt tükrözi. Márpedig, ha imádja a köntösöket, imádja a plüss dolgokat, imádja a disneyt, ráadásul az, amit használ, szét fog menni, és te is úgy gondolod, hogy örülni fog neki, akkor ez márpedig egy nagyon is jó ajándék. Benne van, hogy ismered, benne van, hogy figyelsz rá (mind ízlésileg, mind a dolgaiban).

2020. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki, én örülnék neki. A mostani köntösöm egy túl nagy, zöld förmedvény, ajándékba kaptam. Nem veszek újat, mert a célnak ez is megfelel, de örülnék ha kapnék egy normálisabbat.
2020. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

Én szülinapra is örülnék egy jó minőségű köntösnek - mondjuk nem Minnie egeresnek, nem az a típus vagyok.


Kicsit anyagiasnak, hisztisnek hangzanak nekem azok a válaszok, hogy "jaaaaaj, ez szülinapra snaaaaaassssz"... mintha beugró lenne vmi méregdrága ékszer...

2020. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Vettem a köntös mellé még egy könyvet, ami a kedvenc sorozatához kapcsolódik és a kettőnek együtt szörnyen örült :D Később mondta, hogy külön-külön is elég lett volna, hogy örömet szerezzek neki, de így szerintem is jobb, mintha csak a köntöst kapta volna.
2020. okt. 11. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!