Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek ?

Figyelt kérdés

Van egy pasi , akivel találkozgatunk pár hónapja.

Jól telik együtt, legalábbis nincs semmi stressz emellett a pasi mellett, nem veszekedös, igy a nyugalom jó.

A szex is jó.

De nem tudtam megszeretni, se mint embert , se mint férfit.

Nem tudok felnézni rá, semmi nem érdekli , politika, semmi , csak a maga szük útját járja , és eleg korlátolt.

Nem tudok szeretettel rá gondolni, nem érzem hogy érdekel , ha influenzás például.

Ö maga meg már kitenné a kapcsolatunkat a facebookra , már 1 hét után megtette volna , ha hagyom.

Állitólag ö szeret , de nem hiszem, szerintem inkább kétségbeesetten akar kapcsolatot. Nincs miert szeressen engem.

Nagyon furcsa oldalam hozta ki ez a kapcsolat , hideg es lelketlennek érzem magam .



2020. okt. 9. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy még a múltadból van valaki a szívedben?
2020. okt. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs senki a szivemben a múltamból. Nem szoktam tartogatni senki illetéktelent ott
2020. okt. 9. 07:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyszeruen nem kedvelem.

Ha az utolsó ferfi lenne a földgömbön is ez lenne a helyzet

2020. okt. 9. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem fog működni. De nem is kell csodálkozni. Lehet, hogy jó ember, de ha nem tudsz rá felnézni sehogyan, akkor nem neked. Meg hát nem is kedveled. Ez van. Mitől is működne így?
2020. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mi itt a kérdés? Több hónap után még mindig nem szereted, akkor zárd le.
2020. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellett volna lefeküdnöd vele.Ne járj úgy, mint én, aki egy ilyen emberrel járt pár évig, és csak amikor a gyerek jött, akkor jöttem rá igazából, hogy képtelen lennék vele leélni az életem. El is vetettem a gyereket, és csak akkor tudtam szakítani vele.Te ezt előzd meg, és most szakítsál.
2020. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még az elején döntsd el mi neked a legjobb és mindig a szívedre hallgass. Arra törekedj, hogy boldog legyél.
2020. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!