Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben érdemes lenne a srác tudtára adnom, vagy ez felejtős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy 4 év után szakított velem a párom(ennek 4 hónapja) hogy már nem szeret, de régóta nem éreztem kifejezetten boldognak magam, mert sokszor bunkó volt már a vége fele és nem törődött úgy velem.

A szakítás óta viszont egy (nem közeli haverja, volt munkatársa tehát olyan lazább haver, de ez a haver nem egy városban lakik velünk hanem messzebb így ritkán is találkoztak csak ez a srác néha jött velünk házibuliba vagy ilyenek)- szóval ez a srác, aki külsőre nagyon tetszett(de nyilván csak így szemmel ismertem el én sose flörtöltem vele vagy bármi mert ott volt a párom akit szerettem), de mindig nagyon udvarias volt, kedves és bár sose tolakodott cselekedetben de láttam mindig hogy "úgy néz", és az a durva hogy amúgy a személyisége, attitűdje alapján el tudnám képzelni hogy illik hozzám.

Fbkon csak ismerősök vagyunk de sose beszéltünk igazán, de úgy érzem hogy kicsit vonzódhatott hozzám, abból ahogy rám nézett vagy ilyenek.

Már 30 éves és mindig sikertelenül alakulnak a kapcsolatai, és nem találja az igazit, legutóbbi tudomásom szerint nincs senkije.

Na most itt jön az hogy házi nyúlra nem lövünk, de a volt párom tökre ledegradált hogy miért nem vagyok már az ideálja és kvázi sok sikert kívánt a pasizáshoz és tagadta hogy a szakítás okában 3. lány lenne (az érzelmek kihűlésére hivatkozott), mégis most láttam meg hogy már új barátnője van.

Tehát ebből a szempontból sem érezném már így hogy annyira kicsesznék vele amikor ő nem volt velem korrekt és bántott szavakkal.

Szóval van bennem egy ilyen "elvarratlan" szál érzés a srác fele, főleg hogy nem a legszorosabb baráti kapcsolat köztük ez, és bennem van egy mi van ha.. érzés. A srácnak 1 hét múlva lesz a szülinapja, és arra gondoltam hogy chaten ráirok, hogy boldog szülinapot,

de hogyan adjam a tudtára hogy engem ő érdekelne mint ember? Olyasmit kéne írjak h gondolom hallotta ami történt, és sajnálom h már nem tudunk többet úgy hülyéskedni pedig ő róla úgy éreztem érdemes lenne jobban megismernem? Vagy hogyan célozzak arra hogy ő szimpatikus volt és megismerném, vagy hogy úgy érezném hogy "olyan téren"? Úgy érzem bármit írhatok max ciki lesz ott de másik városba lakik szóval nem tudnék vele könnyen összefutni, ha meg exemnek visszameséli hát már úgyis mind1.

Egyszerűen pörög az agyamban ez a pasi, és úgy érzem bármi lesz akkor ha ő nem lenne ebben benne legalább lezárom magamban és hagyom a dolgot. Csak úgy érzem ha már a volt párom egyből benőzött (am. a munkatársnője, tehát ki tudja lehet amikor együtt voltunk már kezdődött a kavarás), akkor ennyit megkéne tennem a saját boldogságom esélye érdekében.


Szerintetek hogy kéne ezt meglépnem, mit lenne jó írni? Vagy gáz ígyis úgyis ha visszamondja exemnek valahogy?

24L


2020. okt. 13. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem legjobb baratok, akkor szedd fel nyugdotan. Szulinapi rairas meg teljesen jo nyitasnak.
2020. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyilván ha ő még tud is a szakításunkról, gondolom ő olyan elven nem írna rám, vagy lehet már úgy "elis felejtett bennem gondolkozni", meg ott van benne hogy az exem az ő "haverja , ismerőse " tehát itt nekem kéne kezdeményeznem ha akarnék valamit
2020. okt. 13. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hű de nagy körítést írtál ide egy szimpla kérdésnek...

Igen, próbálkozz be annál a srácnál, aki bejött neked. Miért agonizálsz ezen?

2020. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!