Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magánéleti kérdésekben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magánéleti kérdésekben a gyakoris reakciók,kommentek szerinted mérvadóak közvélemnykutatás lennének szempontjából ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

nagyon NAGYON nem. Legalábbis az én tapasztalatom szerintem elég más az élet. Nem így mennek a dolgok, mint ahogy itt lejön. Itt sacc bármiért az a tanács, hogy szakíts vele pl. Életben sokkal több mindent megoldanak párok.


ismerkedést is itt sacc úgy veszik sokan, hogy mit adsz egy milyen szintű árúért. milyen tulajdonságai kell, hogy legyenek. az életben meg valahogy sokkal spontánabb a vonzalom. Én pl olyan nőkbe szerettem eddig bele egytől egyik vadul, ami ilyen logikai alapon nem jött volna szóba. Szóval az érzelmi rész itt valahogy nincs úgy jelen, hanem csak valami tulajdonság optimalizáció.


és sorolhatnám.

2020. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy is, az itteni lányok kb 14-20 év közöttiek, nőnek se lehet őket nevezni, nulla szexuális, párkapcsolati és élettapasztalattal.

A fiúk többsége meg nőgyűlölő, hasonló korú, forevör alone nőt max a buszon látott.

2020. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11 vagyok. amúgy szerintem akkor lehet még jobb válaszokat olvasni, ha egy tényleges élethelyzet elég részletesen le van írva. az ilyen általános kérdések, ami nem kokrét dolog az értelmetlen is és nem lesz túl hasznos. pl minden nő a pénzre megy? meg hasonlók
2020. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha korosztályos véleményre vagy kíváncsi akkor talán, de a többség még nagyon tapasztalatlan és szélsőséges véleményen van.
2020. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint máshol sem azok.


Nem másik bolygóról származnak azok az emberek akik itt válaszolgatnak.


Facebookon mégsem írhatnak ki ilyen kérdéseket....vagy válaszokat.

2020. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A minta nem reprezentatív, de attól még tekinthető mérvadónak.
2020. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Annyiban mérvadó, hogy minden anonim fórumon, felületen megjelennek a trollok és általában igen aktívak.

A minta nem reprezentatív egyébként. Amúgy mit érdekel "az emberek véleménye" kifelé akarsz megfelelni, vagy a saját életed élni?

2020. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem.

- kicsi a minta

- sok a troll

- sok ember hazudik, mint a vízfolyás (nem mintha hivatalosabb közvéleménykutatásban nem, de azért kisebb arányban, mert ha hivatalos, akkor azért kevesebben mernek)

- sokan kiforgatják a kérdező vagy egyes válaszoló szavait

2020. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!