Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet szeretni az ötven árnyalatot?

Figyelt kérdés
Nem olvastam még, de amit eddig hallottam róla az borzalom, pusztító, én beszüntetetném, ha tehetném könyvekkel, filmekkel együtt. Az egész témája nagyon káros. Egy gazdag pasiról szól, aki állatként kezeli a nőket. Ilyenkor hol vannak a feministák, hogy ez ellen felszólaljanak? Miért nem követelik a betiltását?
2020. okt. 16. 09:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
10-es én otthon láttam, de inkább a sírás kerülgetett, annyira színvonaltalan szutyok az egész...
2020. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

Itt vagyok, én felszólalok ellene, de sajnos tényleg nagyon sok nőtársam kedveli. :(


Egyébként semmi bajom a BDSM-mel, ha közös megegyezéssel, mindkét fél örömére történik a dolog. Tudtommal a Szürkében nem így van, egyszerűen csak önértékelési zavarokkal küzd a személyiségtől mentes nő, és eljön érte egy gazdag pasi... Aki néha megveri, de ő hagyja magát.


Szerintem igazából az összes olyan sztori káros, amiben

- a főszereplőnek nincs személyisége

- de belészeret egy gazdag, szép férfi vagy nő, aki azt az egy durva stiklit leszámítva tökéletes

2020. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%

Én már Jane Austentől idegbajt kaptam anno, nem, hogy ennek a filmváltozatából, amiből kemény 20 percet bírtam, végig pörgetve... Ja, és nő vagyok!


26

2020. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Én elkezdtem nézni fogadásból a filmet, de 15 percnél kiakadtam rá. Azért így is tudom, miről szól és egy borzadály. Mármint nem a téma, hanem, ahogy meg van írva...
2020. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
A szürke ötven egy szirupos romantikus könyv BDSM köntösbe öltöztetve (amúgy elég távol áll a valódi BDSM-től de ez most lényegtelen, csak az érti aki "benne van"). Ha nem tetszik akkor ne olvasd, de ennyi erővel az összes akciófilm betiltását is követelhetnéd merthogy milyen káros hogy embereket lőnek le, pofoznak le benne.
2020. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%

#15

Nem kell ehhez benne lenni, aki picit is utánaolvasott annak egyértelmű, hogy az a könyv nem BDSM-ről hanem egyszerűen egy bántalmazó kapcsolatról szól, ami romantikusnak van beállítva. :(

2020. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
#16 azért ehhez hozzá kell tenni, hogy rengeteg valódi bántalmazó kapcsolat van romantikusnak beállítva a benne élő nő fejében... legalábbis amíg el nem szakad a cérna valami addig példátlan dolog miatt.
2020. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam és nem tetszik.

De téged se értelek, hogy akarsz véleményt mondani valamiről, amit nem olvastál? Egy egyszerűen csak egy rossz ponyvaregény, jó marketinggel.

2020. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott az is, hogyha mondjuk Dúró Dórának annyira fontos lenne a család védelme, akkor nem ártatlan mesekönyvet darálna le, hanem ennek a könyvnek a trilógiáját. Ez tényleg káros a családokra nézve.

Nem olvastam el, de elég volt az amit hallottam róla, és az egyik önkényes mérvadóban elmagyárázták rendesen, hogy miről szól, hát időpocséklás lenne elolvasni.

2020. okt. 16. 14:46
 20/26 anonim ***** válasza:
36%

Azért vicces, hogy olyan dolgot ekézel amit nem olvastál (ezzel elérted Túrótorta színvonalát) és lepontoztátok azt a hozzászólót, aki olvasta. Aki meg csak a filmből látott 15 percet azt felpontozzátok, amikor egy könyvről kéne véleményt mondani.

Mivel akkoriban bdsm kapcsolatban voltam elolvastam az egész trilógiát. Nekem sem tetszett, de sosem alkotnék olyan könyvről véleményt amit nem olvastam, de divat szidni és mindenki ettől akar műveltnek látszani. Hogy mit néz le. Ha valaki Dosztojevszkijt olvas és Goethét és nem tetszik neki a szürke, azt mondom, jogos. De hogy nem is olvasó emberek mit össze tudnak pampogni egy könyv kapcsán amit soha senki nem olvasott, de ennek ellenére bestseller lett, az rejtély.

A családokra meg nincs rossz hatással ez a könyv, ahogyan a mesekönyv sem. Az egész csak ízlés kérdése.

2020. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!