Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet szeretni az ötven árnyalatot?

Figyelt kérdés
Nem olvastam még, de amit eddig hallottam róla az borzalom, pusztító, én beszüntetetném, ha tehetném könyvekkel, filmekkel együtt. Az egész témája nagyon káros. Egy gazdag pasiról szól, aki állatként kezeli a nőket. Ilyenkor hol vannak a feministák, hogy ez ellen felszólaljanak? Miért nem követelik a betiltását?
2020. okt. 16. 09:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

#20

Én olvastam mindhárom könyvet, fel is lett pontozva a válaszom. Nem értelek.

Amúgy is, elég annyit tudni róla hogy egy unalmas, nyálas, gagyi lefestése egy bántalmazó kapcsolatnak. Igazából mélységesen megbántam hogy erre fecséreltem az időmet, maximálisan megértek mindenkit aki az elolvasása nélkül szidja.

2020. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg sem jó sem rossz könyvet nem érdemes szidni olvasás nélkül, de mondjuk ez intelligencia kérdése.
2020. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
48%
22-es, minek olvassak el 3 könyvet úgy, hogy már a téma, amiről húsz kritikát láttam sem fogott meg? Pl.: Hollywood Hírügynökség, és ő direkt elolvasta ezt a sz*rt, hogy tudjuk, milyen "jó". De a filmbe direkt belenéztem, mondván, hogyha mégsem annyira borzalmas, mint mondják, meg tán úgy alkossak vélemény, hogy valamit mégis tudok, akkor tán elolvasom a könyvet is, ám mivel már a film is szellemi argameddon volt így enélkül is merem állítani, hogy a közvetített értéke 0 és nem veszítettem semmit, hogy nem olvastam el. (Amúgy is szerintem kiégett volna az agyam úgy a 10. oldal után.)
2020. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én olvastam a könyveket, semmi köze a filmhez. Kifejezetten jól van megírva, a főszereplő férfin kívül (aki szerintetek a főgonosz) senkit nem bántalmaztak benne.
2020. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
#23 Nem kell elolvasni, nem kell kritizálni, problem solved. Hiába röhögtök Dúró Dórán, ugyanazt csináljátok. Olvasás nélkül állítotok dolgokat. Én sem olvasok olyat, ami nem érdekel, nem is írok ki kérdést róla és nem is háborgok rajta.
2020. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%

25-ös, de én azért utána néztem, nem vagyok Dúró Dóra szintjén, plusz nem vagyok melegellenes, meg egyéb sem. Az, hogy ez a BDSM-nek nem is nevezhető szenny könyvbe kikerült és kerestem róla értékelést, nekem köszönöm szépen, bőven elég volt. Ez a párkapcsolati bántalmazás ékes példája olyan nyelvtani szerkezettel, hogy a 8 éves húgom különbet ír.

Amúgy attól még igenis ideírhatok, hogy nem tetszett meg. Miért nem? Mert amit láttam is bőven elég volt, azért. De ha gondolod, ideültetem barátnőm, aki megnézte mind, el is olvasta és kijelentette, hogy egy Sz*R.

Puszika. :*

2020. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!