Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfogta a kezem, jelent valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogta a kezem, jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégám, aki nem igazán kedvel engem. Az egész onnan indult, hogy régen neki se volt senkije, nekem se, és lefeküdtünk. Nem volt komoly kapcsolat, csak néha összejártunk szexelni. Aztán én átmentem egy konkurens céghez, mert jobb fizut ajánlottak, és ő ezt "árulásnak vette", szakítottunk is. Egy év után visszajöttem ehhez a céghez, mert nem tartották be az ígéreteket, de ő ezt nem tudta megbocsátani nekem, mindig érezteti, hogy mennyire nem kedvel, nem tart lojálisnak, csak a pénz érdekel, stb... Egy megbeszélésen egymás mellett ültünk, és nekem a szék mellett lógott a kezem, úgy beszélgettem a mellettem ülő kolléganőmmel. Ő is lelógatta a kezét, és egyszer csak azt éreztem, hogy megfogta a kezem. Ránéztem, hogy mit akar, de nem is rám figyelt, hanem ő is beszélgetett mással, és akkor rám nézett mosolyogva, hogy "mi van". Mondom semmi, és az ölembe tettem a kezem és elfordultam. Most ez mi volt? 32 éves férfiról van szó, én 25 éves vagyok.
2020. okt. 16. 10:06
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
85%

JA, viszket a pöcörője.

Ennyit jelent.

2020. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Én azt is el tudom képzelni hogy ő többet érez/érzett. Ha ez csak egy sima szexkapcsolat volt és nem is a főnököd akkor milyen szempontból vette árulásnak? Nem vagytok összekötve, semmi köze hozzá hogy te hogy dolgozol (egyébként köztudott tény, hogy a fiatalabb generációk pláne a nyugati társadalmakban nem olyan lojálisak a munkahelyek iránt, a magasabb fizetés igen nagy motiváló erő). Tehát semmi köze hozzá hova mész és mégis ennyire kiakadt.


Nem mondom hogy fi többet akar, vagy akart de ha csak szexeltetek nem tudom miért zaklatná amúgy ez annyira fel..

2020. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy mit akar? Ilyen szánalmas emberrel ne foglalkozz!
2020. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mifaxom??? Dugtatok anno és azon filózol mit jelent ha megfogta a kezed??? Gondolom csak ismered már annyira, hogy dekódolni tud az "üzeneteit" ha már egyszer (többször) az ágyig eljutottatok. Van a pasiban egy adag sértődöttség, meg még ki tudja mi (nem látunk a fejébe) ha akar valamit akkor neki kell levetkőznie ezeket nem neked teperned utána.
2020. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kézfogást tudnám dekódolni, a körülmények miatt nem értem, mert hónapok óta szóba se áll velemi mióta visszajöttem, max azt kapom meg tőle, hogy milyen "áruló" vagyok, nem kellett volna visszaengedni, meg azzal poénkodik, hogy biztos "kém" vagyok, stb... szóval nagyon ki van emiatt. Ezért nem értettem ezt a kézfogást.
2020. okt. 16. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki a tahóság a humor, és most szeretne megd... ni. Röviden ennyi a képlet.
2020. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!