Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas/párkapcsolatban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas/párkapcsolatban élők hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Kell a szép a ház medencével meg az audi az udvarban, igaz?
2021. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem lehet egy szingli 20 évessel lenni? ott minden szép, semmi hazudozás, miért kell magadból utcai bolondot csinálni? Te több vagy annál mert igen is tudsz jó lenni, ha lemondasz szeretői viszonyról. Értem izgalmas de ha férfinak van pl egy autista vagy daganatos beteg akkor is tudsz vele csókolózni? Mert ha igen akkor önző dög vagy akinek nagyon viszket és meg kell egyből vakarni. A gyerekre gondolj mielőtt hagyod hogy megdugjon a pasi. Neki hogy esne ha? vagy ha kiderülne a viszonyod és öngyilkos lesz vagy egy életre megutálja az apját , ne tudsz tükörbe nézni. És mondom bárcsak ne történhetett volna meg.
2021. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Itt, de aztán kiábrándítottak 😄
2021. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
utolsó te nő vagy
2021. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A türelem rózsát terem az Isten meg a földet.
2021. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
A normálisabb réteg sehol. Például.
2021. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Én mást értek házasság alatt, nincs a definíciójában a félredugás.
2021. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha hülye tini picsa akkor facebook. Ha normális személyesen. Őszintén ? én 19 vagyok de én már 10 éves koromban eldöntöttem hogy csak 1 férjem lesz és sok sok gyermekkel megáldva. Eszembe se jutott ilyen hogy leégessem magam mert igen ti szeretők azt csináljátok.
2021. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha a pasinak kiskorú gyermeke van akkor is szét teszitek azt a vékony szőrtelen lábatokat? egy ember aki tudja hogy nős és van kiskorú gyermeke és bele megy ilyenben az nem nevezhető embernek csak egy kuvának és a pasiknak ha normális nem ilyen kell. Ti nők azt hiszitek titeket szeret a pasi hát kurvára nem. az asszonyra gondol és úgy áll fel nem rátok. Bünös egy világot élünk az hétcsencség.
2021. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!