Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejön ez a vékonyság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön ez a vékonyság nektek?

Figyelt kérdés

[link]


25/F


2010. aug. 8. 21:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

22:26

Nem kell kötekedni,mert senki nem beszélt a Kedves Kérdező személyiségéről meg arról,hogy nem járnánk vele stb. A kérdés a külsejére vonatkozik és a válaszolók is (ellenben Veled) csupán ezt vették figyelembe.

Az én válaszom is hasonló: nekem amúgy sem jönnek be a vékony férfiak, de ez már nem a sima vékonyság kategória.

Tehát a szememet nem gyönyörködteti a látvány (és itt most nem csak az izmok hiányára utalnék), a husira bukom,de 22:26 kedvéért hangsúlyoznám,hogy ettől függetlenül lehetsz kedves, szeretnivaló, tisztességes meg csupa csupa pozitívum, az arcod is lehet helyes,de a tested nem mondható szexinek. Ennyi. Ez még nem tragédia, remélem nem sértettelek meg!

2010. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Dehogy is sértettél meg, ha sértődős lennék nem kérdeztem volna meg, ezen kívül ha nincs kritika nincs változás sem.

A változás alapja pedig a kendőzetlen igazság.

2010. aug. 8. 23:17
 33/36 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy kérdező?

Szerintem ne add fel, ha szeretnél erősödni akkor járj konditerembe, egy év alatt biztosan meg leszel 60kiló, nem kell elfogadnod, hogy vékony vagy, ezen lehet változtatni!Rengeteg embernek sikerült, és akik kövérek nekik is sikerül lefogyni, csak kitartás kell hozzá és rengeteg kemény munka!

2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

hát én is ilyen voltam 2 éve. 180cm /52kg -- nekem is aztmondták nem lehet semmit vele tenni stb genetika 16 éves voltam.


De aztán elmentem konditerembe . heti 5x edzek (teljesen tisztán én ellene vagyok még a táplálékkiegészítőknek is )

az izom arányosan szépen rakódott rám most 185cm 72 kg vagyok ami a testtömegindex szerint ideális.

Az alkatom gyökeresen megváltozott mostmár atlétikus felsőtestem van és ami a legfontosabb arányosan izmos. a csajok akik 2 éve is ismertek mind azt mondták ,hogy rohadt jó pasi lettem 2 év alatt..(mert ugye a külső nem számít) most 18 vagyoK:) és az edzést nem hagyom abba. ,mert ha leállok 1 hónapra mondjuk vmi miatt akkor egyből lefogyok 69-70kg-ra

2010. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ne haragudj én nem akarlak bántani, de ezen változtatnod kell, mert ez így borzalmas. még rajtam is sápítoznak a vén nyanyák, hogy de sovány vagyok (180/60 kg, nő), de még nálad is vastagabb vagyok, esküszöm!

muszáj ezzel kezdened valamit, fiatal férfi vagy, így NEM maradhatsz. álszentség lenne azt mondanod, hogy nyugi, majd így is kellesz valakinek. lehet, de biztos nem olyannak, akit te is szívesen fogadnál párodnak. az embernek azért van egy igényszintje. nem a tökéletest keressük nyilván, de ha valamilyen negatív külső adottságon lehet változtatni, azon kell is! kérd ki dietetikus/edző tanácsát, hogyan szedhetsz magadra húst!

24 N

2010. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
nekem bejönne, ha lenne kockahasad, de így... nem éppen, de azért nem vészes
2012. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!