Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 éves kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves kapcsolatban élők, főleg lányok! Nektek hogy jött össze?

Figyelt kérdés
Nekem sosem sikerül semmi, ezért érdekel, hogy másoknál ez hogy megy...szóval ki kezdeményezett, hogyan? Rögtön tetszettetek egymásnak, vagy csak időközben alakult ki? Még egy fontos kérdés: azelőtti időszakban, ahogy kialakult volna a kapcsolat, vágytatok egy párra vagy inkább mellékes dologként kezeltétek és nem foglalkoztatok vele?
2011. nov. 1. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

20L vagyok.

Nagyon szerettem volna pasit, de épp vizsgaidőszak volt, mikor őt megismertem. Amúgy neten, semmi romantika,semmi pláne, randiztunk, aztán újra meg újra. És ennyi. :)

Kezdettől fogva tetszettünk egymásnak.

2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már vége, de 3,5 évig jártunk, én már előtte is kapcsolatban voltam 15 éves korom óta, 1,5 évig tartott, csak már nem volt jó és haragban voltunk, akkor írta honfoglalón valaki h ne lépjek ki és 2 nap múlva találkoztunk, képről nem, de élőben azonnal megtetszettünk egymásnak, előtte persze h vágytam párra, mert a másikkal már rossz volt, de ő is tudta, szal nem érte váratlanul, kiválóan megvoltunk 3 évig, olyanok voltunk belsőre, mint 2 tojás, volt h mondták h mintha testvérek lennénk, lett új munkája, új barátok és 2 hónap alatt leépült az egész, 20L
2011. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

most kedvem van kisregényt írni, szóval:

az előző barátommal egy fesztiválon találkoztunk, utána sokáig semmi nem volt, aztán rámírt msnen, randi, utána alakultak a dolgok. azért mentem el vele randira, mert uyge már ismertem és tetszett. ekkor egyébként 16 voltam, és vágytam kapcsolatra, másfél évig tartott :)

a jelenlegi barátommal több mint egy éve ismertük egymást mikor egy házibuliban összemelegedtünk (bár egyikőnk sem emlékszik a részletekre, hogy egyátalán hogy kerültünk egymás közelébe). ekkor ő belém esett, de én már félig kapcsolatban éltem, ezért másfél évig úgymond várt rám, de mindne egyes buliban rengeteget beszélgettünk. aztán mikor vége lett a kapcsolatomnak, volt egy koncert, ahol elég erőteljesen közeledett, de elutasítottam, mert még túl friss volt a szakítás. rá két hétre egy házibuliban összejöttünk, az alatt a 2 hét alatt másra sem gondoltam csak rá, és azóta olyan boldog vagyok, mit még soha:)

szóval a jelenlegi barátom esetében a kapcsolat előtt nem vágytam párra, hanem rá vágytam :)

hú, ezt most jól esett kiírni:)

2011. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nagyon tanácstalan vagyok főleg az utolsó kérdéssel kapcsolatban, és sosem tudom melyik a jobb...igazán akarni vagy inkább hagyni történni a dolgokat...
2011. nov. 1. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

hát keresni tuti ne keress pasit, mert azzal semmire nem mész, csak rágörcsölsz. járj nyitott szemmel, menj el néha bulizni, legyél mosolygós aztán úgyis összejön valaki.

egyébként hány éves vagy?:)

2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok. hát ez a baj, hogy nem iagzán vagyok az a típus akire ragadnak a pasik, sőt...úgy érzem, ha csak "ülök és várok", abból sosem lesz semmi. de mégis, ha meg én "rohanok" a fiúk után, hülyén érzem magam. most komolyan, erre a helyzetre mi a megoldás?:S
2011. nov. 1. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:

nem kell, hogy ragadjanak rád a pasik.

barátaid gondolom vannak. bulizgatni gondolom jártok. nem diszkóra gondolok, bár ott minden csajra jut pár pasi, de pl. házibulik, esti városban üldögélések, fesztiválozások, pizzázások a barátnőkkel? ilyenkor lehet ismerkedni. ja meg a suliról ne is beszéljünk:D

2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5 és fél éve voltunk osztálytársak a mostani barátommal, amikor eszünkbe jutott hogy hoppá:) úgy hogy nem tettszettünk egymásnak a kezdetekről, és ő egyáltalán nem akart barátnőt, én meg éppen szakítás után voltam, és ő épített fel hogy úgy mondjam :)
2011. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15 vagyok, 13 hónapja vagyunk együtt :)

Rögtön megfogott benne valami, és fordítva is :D

Ráírtam facebookon (hát most istenem...barát szerzés céljából írtam eredetileg, de akár suliból is ismerhetném (mostmár, mivel oda mentem ahova jár) aztán egyre jobban kialakult egy kötődés, meg a vonzalom, és kb 3hét után összejöttünk, pedig tényleg barátságnak indult csak körlübelül 1 héten belül megvolt már a vonzalom és a kötődés aztán belezuhatunk a másikba :D

Olyan jó így visszagondolni :)

15L, (barátom 16f)

2011. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!