Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értelmezitek az izgalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmezitek az izgalmas lányokat?

Figyelt kérdés
Mindig kedves lány unalmas. Mitől lesz nektek rossz vagyis izgalmas?
2020. okt. 19. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Engem mindig is nagyon érdekeltek a bunkó, flegma, nagyképű lányok. És itt nem a csájékra gondolok a nyóckerben, hanem az amolyan "jégkirálynő" típusra. A többi férfi most biztos le fog pontozni. :D Pedig szerintem nagyon izgalmas egy ilyen lány.

A kedves lányokkal én is kedves vagyok, de ez meg is marad ilyen szinten.

2020. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramos ökle ***** válasza:
81%
Szerintem már az is izgalmas, ha tud gondolkodni, meg mondjuk értelmes mondatokat írni. Ehhez nem kell rossznak lenni. :D
2020. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

"Mindig kedves lány unalmas"


Egyáltalán nem unamas a mindig kedves lány.


Az egy másik kérdés, hogy sokan szeretik a kudarcaikat ilyesmire fogni. Azért nem kellek a férfiaknak mert

- túl kedves vagyok

- nem fekszem le az első randin

- túl okos vagyok

- nem dobom ki a melleim



Az esetek 99%-ban sosem ezek miat nem kell valaki, mert a valóban ilyen nők közül is sokan találnak párt, de könnyebb erre fogni, mint beismerni, hogy mi a valóságos probléma, és főként azon változtatni

2020. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha a körömreszelésen meg a divaton kívül érdekli más témakör is az már jó. Amúgy meg nem körülírható, mivel mindenkinek más az izgalmas és más az unalmas.
2020. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Amiért a nőknek is izgalmas a férfi:

-megmozgatja szexuálisan (gondolatban)

-bizsereg az egész teste ha a közelében van

-fogalma sincs mi lesz a következő lépése

-az a lépés mennyire lesz vad vagy érzéki

-magabiztos (sármos vagy csábos, nemtől függ)

-keveset beszél, de akkor olyat mond amitől elfolysz vagy kőkemény lesz a dákó

-ahogy hozzád ér

2020. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pl.: szeret/tud verekedni, már az.
2020. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!