Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek egy nővel kapcsolatban mi az a hobbi, vagy munkakör amitől izgalmasnak vagy értékesnek tartanátok egy nőt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha rendszeresen alkot vmit szellemileg aztán materiális értékként létrehozza és ezzel másokat boldoggá tesz.
2020. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nincs olyan amitől izgalmasabb lesz. Inkább valami orvos, tanárnő, óvónéni, betegápoló, gyógyszerész szakmának örülnék, ahol emberekkel foglalkozik mert az magas empátiára utal.
2020. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Már megint te?

Még mindig nem lesz szexi egy hobbi!!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Bármi, amit képes úgy folytatni, hogy helyén kezeli a saját értékeit és képességeit.

Mondok rá példát:

Ha pl. egy lány kerámiázik, de tudja, hogy a művei nem világklasszis színvonalúak, ezért elajándékozza őket a szerettei között, az kedves, becsülendő hobbi. Vagy ha jótékonykodik, a maga örömére zenél stb. ez mind lehet izgalmas és értékes.


De ha azt hiszi, hogy ettől ő egyből "művészlélek" lesz, aki kiállítás-megnyitókat, díszvendégi címet érdemel, plusz mit tudom én, milyen extra értelmiségi pasit (aki "megérti" az ő "művészi nagyságát", az inkább taszító. Főleg, ha még üres művészkedés is társul mellé Müller Péter- vagy Coelho-idézetekkel és modoros tequila-ivással. Vagy mondjuk mikor a csajok feltöltenek wattpad-re egy fejezetet a készülő regényükből, és máris írófejedelemnek gondolják magukat.

2020. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ami hozzáad a személyiségéhez. Nehéz erre válaszolni, én alapvetően azokat a munkákat szeretem, amikhez kell agy és nem csak ücsörgésből meg robotból áll, azokról lehet beszélgetni igazán. Illetve a tudás alapú munka a szememben mindig stabilabb megélhetés.

Hobbi szempontjából is az aktívabb elfoglaltságokat szeretem. Az alkotást, a sportot, a gondolkodást igénylő hobbikat. Nem mondok értékítéletet, hogy ki értékes és ki nem, de én magam nem tudnék agyat sorvasztani a TV előtt meg szórakozóhelyeken lötyögni minden hétvégén és kifolyik az agyam, ha egy nő magazinokból tanulja a hülyeségeit kritikus gondolkodás nélkül. Szóval nem illenénk össze.


A mostani barátnőm ír és edz szabadidejében, IT-s munkakörben dolgozik, lehet vele beszélgetni és sok dologra van rálátása. Exem szabadidejében horgolt és olvasott főleg, gazdasági területen dolgozott. Másik exem ápolóként dolgozott, vele is együtt jártunk edzeni, mint a mostani barátnőmmel, gyönyörűen rajzolt és zongorázott.

Szerintem ezek egytől egyig rendben vannak. Unokatesóm barátnője egy hihetetlenül aranyos lány, csinos is, fodrászként dolgozik, hobbija meg nincs neki. Nem akarom bántani szegényt, de olyan buta, mint a föld, nem tud semmihez hozzászólni. Kedves, odaadó lány, de személy szerint meg tudnám unni, elég egydimenziós. És főleg csajokkal fecsegéshez szokott, az meg tudjuk, milyen.

2020. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Művészet, vagy ahol másokon segít.
2020. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Sokaknak azok a nők jönnek be, akik "nőies" munkákat végeznek. Ezekben általában az a közös, hogy valamilyen gondoskodó szerepet töltenek be: ápolónő, tanárnő, titkárnő stb.

De nekem inkább az jön be, hogyha egy nő olyan munkát végez ami a szenvedélye és jó benne. Nem is a munka a lényeg, hanem inkább a hozzáállás. Szeretem azt látni, hogy eltökélt, van benne versenyszellem, küzdeni akarás. Talán mert mindig is tiszteltem az ilyen embereket.

2020. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Amit szeret csinálni annak én örülök és támogatom nem kell túl gondolni h valami nagy dolgokat kellene csinálni. Senkit se szeretek majd jobban azért mert pl űrhajós vagy mondjuk csak pék., vagy esetleg szeret sütni/főzni hobbyként v épp salak motoros. Mindegy, maga az ember a lényeg.
2020. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi az ég világon. Semmivel nem tartom értékesebbnek.


A k**úrva a kivétel.


De ugyanolyan értékesnek tartok egy bolti eladót mint egy irodai magasabb beosztású embert.

2020. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem a hobbija vagy a munkaköre miatt lesz érdekes, értékes számomra, hanem a személyisége miatt.


Lehet hogy egy bolti eladó személyiségileg sokkal értékesebb a számomra, mint egy többdiplomás felső vezető.

2020. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!