Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? (LENT, PLS! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? (LENT, PLS! )

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok 1 éve 1 pasiba.Egyre jobban szeretem,de ez az egész reménytelen mert lehet h megházasodik.Mindenki az mondja h felejtsem el mert úgy sincs esélyem nála,de énn nem akaro felejteni csak vele lenni és őt szeretni...:s

Máskor is volt már ilyen velem és azon nagyon könnyen túl tudtam lépni,de ezen nem,és nem is érzem azt h egyhamar el fogom felejteni...Ez jelenthet vmit?(bocsi az értelmetlen szövegért de nem tudtam máshogy megfogalmazni)

lécci csak normális választ írjatok...köszi^.^


2010. aug. 8. 23:24
1 2
 11/11 anonim válasza:

ha ilyen idióta, legalávv ne villogtassa itt! de csak azért tezsi,mert név nélkül irogat! (ezt az okos makkos válaszadónak)


a kérdezőnek pedig én azt üzenném, hogy egyetértek sok előttem szólóval. Nagyon sok ember van a Földön, biztos vagyok benne, hogy találsz mást, találsz jobbat is! :) Nem éri meg szenvedni.. ne vesztegess időt. Sok sikert! :)

2010. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!