Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfival beszélgetek. Ez baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfival beszélgetek. Ez baj?

Figyelt kérdés

A párom sokat dolgozik, leharcolt, nincs ideje rám. Próbáltuk megbeszélni, de ez egy ilyen időszak. Már július óta tart ez az állapot, elvileg januártól jobb lesz.

Viszont elkezdett írogatni egy csávó. Mondtam neki, hogy van párom, hogy szeretem stb, és hogy nem lehet köztünk semmi (pedig még fel se hozta a témát, csak ilyen biztonság kedvéért mondtam neki). Azt mondta, hogy teljesen rendben van. De azóta is ír, érdeklődik, bókol, önbizalmat tölt belém, jó meglátásai vannak. Szóval kvázi olyan, mintha ismerkedni szeretne, picit udvarolni, de igyekszik nem átlépni a határvonalat. Egy munkahelyen dolgozunk, de teljesen más részlegen, ezért max a folyosón futunk össze néha, de akkor se állok le vele beszélgetni, hiszen sok dolgom van stb. Amikor elhívott találkozni, akkor mindig nemet mondtam. Nem is tudok szexuálisan úgy gondolni rá. Én tényleg szeretem a párom, szexuálisan ki tud elégíteni, csak szükségem van arra, hogy "foglalkozzanak" velem.

És amúgy amióta kevesebb időt tudunk együtt tölteni, több hobbit is kipróbáltam stb, de azért az nem ugyanaz.

Szóval gáz a szitu, vagy nem ciki beszélgetni egy olyan sráccal, akitől úgysem akarok semmit...


2020. okt. 20. 07:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%

Nalam gáz lenne. Egy régi barát oké, nekem a tefi barátaim 12 elletve 10 éve a barátaim. Páromnak is 10en éves barátaim vannak.

Új ember nálam nem fér bele.

N

2020. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Ezt te tudod eldönteni. Ha elmondod a párodnak, akkor nincs semmi titkolnivalód a dologban, tehát nem gáz, nem probléma. Ha nem mondod el,akkor valamiért titkolni akarod. Az már problémás.
2020. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy random rámírt a kollega, meg azt is mondtam neki, meg régebben, hogy azóta is segítőkész.
2020. okt. 20. 07:28
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Elarulom, hogy lényegében az összes megcsalas így kezdődik. Semmi extra nem tortenik veled, csak elkezdtel kifelé jönni a kapcsolatodbol. Ilyenkor lehet felebredni, és dontest hozni.
2020. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

4-esnek igaza van, hiába pontozta le valaki.

Oké, hogy nem találkozol vele (még), nem gondolsz rá szexuálisan (még), viszont másnál keresed és kapod a figyelmet, törődést, nem otthon.

Ez nálam már érzelmi megcsalásnak számít.

Nem a pároddal osztod meg majd elsőkörben a fontos dolgokat, hanem vele, stb...

Voltam ilyen helyzetben, sajnos, és hidd el, nem fogsz ennyinél megállni.

Én is meg voltam győződve, hogy a párom a number 1, a legjobb, soha nem néznék senkire.

Míg nem jött egy kolléga, aki 2 éven keresztül kitartóan csapta a szelet, bókolt, udvarolt, beszélgetett, érdeklődött, stb.

Sokáig erős voltam és sosem volt arról szó, hogy ne szeretném a páromat, de ha már valakitől huzamosabb ideig több figyelmet kapsz, mint tőle, akkor annak nagyon nem lesz jó vége.

Beszélgess vele, ha gondolod, de ha udvarolgat, akkor építsd le, ne reagálj a bókjaira.

Nem szabad úgy hozzáálni, hogy ,,önbizalmat tölt belém" - oké, töltött, tetszel másnak is. - de ezt vagy most fejezd be és beszélj komolyan a pároddal, vagy lépj ki a kapcsolatodból, mert sok jóra ez nem fog vezetni.

Nem mellesleg nem szép dolog, ha a párodnak nehéz időszaka van, máshol keresed a vígaszt, ahelyett, hogy a párodat támogatnád és kitalálnátok valamit közösen a kialakult helyzetre.

Neki sem szabad elengednie magát, attól, hogy leharcolt, de ha te is elengeded ezt az egészet, akkor ennek semmi értelme.

2020. okt. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

1. Kérdező le sem tagadhatnád, hogy nő vagy! :D

"Jaj, velem csak úgy megtörténnek a dolgok. Nem akarom hogy írjon ez a csávó, de hát csak ír, csak nem hagyja abba." - Ha nem érdekelne a csávó, akkor már régen letiltottad volna a fenébe. Miért nem tiltod le, ha tudod, hogy akar valamit? Hát mert meg akarod tartani a kiskaput, hogy mégis legyen lehetőség a megcsalásra, ha eljutsz arra a pontra. De még magadnak sem ismered ezt be. Gáz vagy.


2. Ez a "párom sokat dolgozik, nem foglalkozik velem" téma gyakran előkerül. Ilyenkor mindig megkérdezem a nőket, hogy annak örülnének-e, hogyha a párjuk kevesebbet dolgozna, de cserébe kevesebb pénzt is vinne haza? Vagy úgy foglalkozzon veled többet, hogy ezután is sok pénzt hozzon haza (sokat dolgozzon)?

2020. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Támogatom, ahogy tudom. Bevasárolok neki, ha úgy van, most nem kell programokra menni, mert fáradt, otthon találok ki valamit, türelmesebb vagyok, ha bármit kér, teljesítem. De tényleg, ha kitalálja, hogy neki most jó lenne, hogy menjek, ölelgessem, akkor lemondom a programom és megyek hozzá. Ha nincs kedve szexelni, akkor megértem stb.


A másik csávóval tényleg nincs semmi. Kifezetten nem is mondta ki, hogy akarna valamit tőlem. Amúgy pedig eszem ágába nincs megcsalni a párom. Szeretem, mindennél jobban. Tényleg bármit megadnék érte. És a fontos dolgokat így is neki mondom el, csak a csip-csupp érzelmi világommal, nyavalyáimmal nem zavargatom. A lényegi dolgokat elküldöm egy messenger üziben, de ennyi, nem kezdem el ecsetelgetni, hogy mit mondott a kollegám stb.


És igen, nem lenne baj, ha kevesebbet keres, de otthon lenne. Amit most keres az mind plusz és elrakjuk. Ami nagyon jó dolog, de az is jó lenne, ha itt lennénk egymásnak. Hosszabbtávon nem arra fogunk emlékezni, hogy mennyi volt a fizupapírjára írva vagy hogy eggyel drágább telefont tudtunk venni, hanem arra, hogy sosem volt itthon. Persze mást mondanék, ha éhbérért dolgoznánk, vagy ha én nem dolgoznék és csak úgy tudnánk kijönni hónap végére, ha ő ennyit dolgozik.

2020. okt. 20. 08:18
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolut nem korrekt dolog ez a részedről, egyik irányba se. Egyrészt hiába szögezted le a srácnak, hogy részedről nem lehet semmi, a kommunikációd és a hozzáállásod egészen mást sugall. A férfiak nem így működnek, ők abból indulnak ki amit csinálsz, nem abból amit mondasz. Az alapján meg teljesen nyitott vagy az ismerkedésre, örülsz a bókoknak, tetszik, simogatja az egódat. A srác egyre lelkesebb lesz, aztán amikor a tettek mezejére lépne, te előhúzod a "dehát nekem barátom van, hát ezt mégis hogy gonodltad?" kártyát. Ezt hívják úgy, hogy szűzk.u.rvälkod@s.


És a pároddal sem fer, dolgozik, nem poénból nem foglalkozik veled. Nagyon gyenge kifogás ez részedről. És igen, minden megcsalás így kezdődik.

Nincs neked családod, barátaid vagy életed a párodon kívül, amivel elfoglalhatnád magad? Esetleg plusz munka neked is?

2020. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg ezt a kérdést a baráodnak, így ahogy van! Majd ő megmondja, hogy baj-e.
2020. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Többet mond minden szónál, hogy nem még nem tiltottad le a csávót. A kamu önáltatásod is kemény, hogy "nem mondta ki a csávó szó szerint, hogy akarna tőlem valamit".
2020. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!