Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mivel kezdenétek a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel kezdenétek a beszélgetést társkeresőn egy férfival?

Figyelt kérdés
A "szia mizu, hogy vagy? " szerintem már túl sablonos.
2018. aug. 19. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Amikor fent voltam társkeresőn, nem volt szükségem arra, hogy kezdeményezzek.

De ha már ezt tenném, akkor nyilván valami olyannal indítanék, ami én vagyok, akár egy kis hülyeséggel, vagy a fotójához kapcsolódó kérdéssel, megjegyzéssel.

2018. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Szia hány centi vastag?



(a köteg deàk a tárcádban)

2018. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Elment az eszed? Nő nem kezdeményez beszélgetést! Ha nagyon nem bírsz magaddal, küldj neki egy mosolyt! Többet nem érdemelnek ezek az ösztönlények.
2018. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Send nudes
2018. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszönéssel?

Mondjuk pl: szia.

2018. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az összes nő, aki anno rám írt, elintézte azzal, hogy szia. (ennyit az egyedi levelekről, amit elvárnak)
2018. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kezdeményezni, maximum küldök egy mosolyt. Ha mégis beszélgetést kezdeményeznék, akkor arról kérdeznék valamit, amit az adatlapján írt magáról.
2018. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék valamire, amiről az adatlapján írt magával kapcsolatban.
2018. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem írok rá pasira. Max egy mosoly, de az is akkor ha már egyszer beszélgettünk.

Vagy barátilag írok de az ugye más dolog.

2018. aug. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes nem? Bezzeg sok nő kiírja, hogy a "szia mizu"-val ne is próbálkozzunk, hanem írjunk rendesen és látsszon az intelligencia. Ugye a kettős mérce. De ha nekik kell erőfeszítést tenni, az már luxus. Tisztelet a kivételnek!


Megjegyzem, egy hogy vagy vagy mizu sosem értettem, hogy lehet beszélgetési alap bármiféle ismeretség nélkül. Bleh!


Igenis írj neki valami értelmes pár sorost, pl szívesen megismernéd, mert szimpatikusnak találod vagy valami. Ha ennyi sem megy, abba is hagyhatod nyugodtan.

2018. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!