Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már közszemérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már közszemérem sértő vagy közösséget sértő dolognak szem -és fültanúi?

Figyelt kérdés

Mi történt? Pár mondatban össze tudnátok foglalni?


Azért merült fel a kérdés, mert tiktokon volt egy sztori: Szép fiatal szőke tiktokos lány, és az egyik videójában meséli, hogy a buszmegállóban hátulról leköpte valami agybeteg fickó a haját, majd hátrafordulván látta, hogy egy másik embert is leköp. Majd miután odébbállt, egy járókelő figyelmeztette, hogy a helyében ő hajat mosna, ugyanis látta az egészet.


A lányban csak ekkor realizálódott, hogy ő is céltábla volt.



2020. okt. 20. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam gyerek koromban játszótér mellett mutogatós bácsit, láttam parkban szexelő párt, villamoson tapperoló/dörgölőző embert, 2 hete egy párt, aki egy kórház előtti parkolóban este 10-11 magasságában orálisan kényeztette egymást.
2020. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jézusom, mennyi beteg ember van. Nálam talán az volt a maximum, hogy gimiben osztálykiránduláson az emeletes ágy emeletén aludtam, és alattam az egyik osztálytársam megrépázta az egyik lányt. Én persze az ágy rengésétől nem tudtam aludni, de a többiek sem, és csöndben mindenki végighallgatta az egész aktust...
2020. okt. 20. 11:01
 3/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Egy hajléktalan a közeli erdőben rántott rá a makira - egy ötfős család, meg az én szemem láttára...
2020. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten, Bécsi úton egy szakadt csávó járdáról behugyozott a külső sávba, jó nagy ívben...
2020. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég talált meg a 4-6oson egy dörgölőzős pasas, felüljáró alatt "összebújó" hajléktalan pár és a 4eséhez hasonló eset: teljesen szofisztikáltan kinéző úriember megy a járdán aztán gondol egyet, megáll, előkapja a lompost, könnyít magán majd mintha mi sem történt volna, megy tovább.
2020. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sokat.

Szexuálisan többször is zaklattak már - még ha azt nem is számítom bele, ha vki alpári módon üvöltözve megindul felém, többször megpróbáltak letaperolni (comb, fenék, váll). Egyszer, amikor nem fordultam meg, amikor egy barom a kocsijából cuppogott nekem, hozzámvágtak egy félig tele dobozos sört vagy energiaitalt... vagyis hát akartak, mert a célzás nem volt az erősségük, így mellettem csattant a falon, és csak pár csepp esett rám.


Folyamatosan látok olyasmit is a városban, hogy valaki csak előcsapja a brét, aztán a falnál hugyozik. Láttam olyat is, aki éppen vénásan adott be magának drogot, meg szipuzott éppen - sztem az is közszemérmet sért.

2020. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én is láttam pár napja egy ipari parkban a markoló mellett vizelő melóst. Sajnos ezeket az ember elfelejti, mert annyira megnőtt az ingerküszöbünk...
2020. okt. 20. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer elővette a csávó a farkàt tömegközin. Estefelé volt, nem sokan voltak, gondolom ezért megmerte tenni. Bár kitudja ezek a degeneráltak mire gerjednek. Lehet csúcsidőben is elővette volna a farkát. Igazából ennyi a sztori. Sajnos “rossz” emberrel kezdett, mert azt hitte biztos majd meg fogok ijedni és sírva fakadok vagy ilyesmi. Lehet külsőre ilyennek látszom, de a személyiségem teljesen más. Hát bszopta :D a következő megállónál elszaladt, mert rájött, hogy én agyonverem ezért :)) mindenesetre azóta se láttam. Merjen csak újra jönni azon a vonalon, levágom én neki, aztán nem lesz mit mutogatnia. :D Szánalmasak ezek az idióták, annyira làtszik rajtuk hogy kattantak, próbálnak valamit nagyon kompenzálni, csak épp szarul csináljak.
2020. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!