Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jelezzek a srácnak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzek a srácnak aki mélyen a szemembe nézett, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Többször jártam már úgy az életben, hogy egy-egy sráccal mélyebben egymás szemébe néztünk amikor először megláttuk egymást, de aztán kerültem a tekintet(üke)ét,egyáltalán nem néztem többet rájuk, és így nem lett a dologból semmi. Legutóbbinál is fene se tudja miért néztünk másodpercekig egymás szemébe, lehet, hogy nem is tetszettem neki (ezt már nem fogom megtudni), de még 3 múlva is többször eszembe jut, mintha a vesémbe látott volna.
2020. okt. 20. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nézd a nadrágjának a felső részét!
2020. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Az egyszerű és univerzális válasz: Mosolyogj.

De az a helyzet, még ha ezt be is tartod, akkor is aránylag kicsi esély van rá, hogy nyissanak feléd, mert ahhoz elég tökösnek kell lenni. Van az emberben egy elképesztő, bénító félelem, és kifogásgyár, ami azonnal bekapcsol, annak a kósza gondolatnak hatására is, hogy "jó lenne odamenni ahhoz a lányhoz".

Ezen nagyon kevesen képesek átlendülni, szóval vagy kezedbe veszed az irányítást, és te mész oda, vagy nézed elúszni nap mint nap ezeket a lehetőségeket, ugyanúgy ahogy mi férfiak tesszük.

2020. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és ha lennék olyan "tökös" lány, hogy odamegyek, indítsak azzal hogy tetszel nekem Csillagszemű Juhász, vagy mit mondjak?
2020. okt. 20. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta szemeztetek?

Ha most kezdted el, akkor mostantól feltűnőbben szemezz, és esetleg ha elkapja a tekinteted, akkor mosolyogj :)

2020. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De azért remélem hogy egy héten többször látod :D
2020. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!