Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod ha egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod ha egy nagyon kedves srácnak bejössz?

Figyelt kérdés
Nehéz megállapítani, mert mindenkivel eléggé kedves, figyelmes... Mik a jelek amiből mégis rá lehet jönni?

2020. okt. 21. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Annál lényegesebb, hogy a srácot idomítani kell. Engedelmeskednie kell neked, különben semmit sem ér az egész. Lehet, hogy kicsit meleges, ha mindenkivel kedves, annál nehezebb lesz az idomítása.


De csak légy erős, és magabiztos,

2020. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Veled más. Tökmindegy, hogy fiú vagy lány, kedves vagy nem. A lényeg, hogy megnézed az illetőt, hogy viselkedik az emberek 99%-val. Ha veled pont ellenkezőleg, akkor vagy nagyon utál vagy nagyon kedvel. Gondolj bele, te is máshogy viselkedsz a kiszemelteddel, nem?
2020. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Elég nehéz ha mindenkivel kedves. Annyira bunkók, flegmák sokan, hogy egy kedves embernél már kezd gyanakodni az ember, hogy akar valamit. Mondjuk ha szemez, méreget, flörtöl veled, vagy gyakran keres, megérint azt már veheted ilyen jelnek.
2020. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Én azért vagyok rendes/segítőkész másokkal szemben, mert jól érzem magam tőle. Nincs hátsó szándék, egyszerűen ebben nőttem fel + egy jó adag megfelelési-kényszer, de ezt korlátozom azokra akik megérdemlik.


Tehát nálam a két véglet van, akikkel így vagyok és a többiek akikről tudomást sem veszek. Ez sosem sértés a részemről, egyszerűen csak ez a "totális semlegesség".

2020. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Francokat kell lepontozni. Akkor is így van!
2020. okt. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!