Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted, ha lányként azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted, ha lányként azt érzed, bejössz egy srácnak az általában helyes női megérzés?

Figyelt kérdés

ha konkrét "bizonyíték"od nincs... Nektek végül beigazolódott az ilyen "tippetek"?

szerintetek az emberek általában megérzik, ha tetszenek a másiknak? maximum nem mernek tenni, hogy biztosak legyenek benne, mert maguk sem merik elhinni ezt a megérzést? vagy ez hülyeség? szerinted? :D


2011. nov. 14. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:

F/20

Én pont sosem éreztem meg. Mindig annak jöttem be nagyon akire nem is gondoltam és nem is jött be.

2011. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,és igen.
2011. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez hülye kérdés,ha egy nő azt hiszi hogy tetszik annak a pasinak de igazából mégse akkor sem látja be,azt mondják-tuti tetszem neki de nem mer közeledni vagy nem akar vagy nem tud,vagy ez az... de azt soha sem fog az eszébe jutni hogy-afenébe lehet nem is tetszem neki? inkább jön ide kérdezni-vajon miért nem lép a fiú?
2011. nov. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon félreérted. pont ezt jöttem megkérdezni, mert kéépzeld eszembe jut, hogy esetleg nem tetszem neki! és érdekel kinek mennyire jöttek be a megérzések. nem azért jöttem h kérdezgessem, miért nem kép -.-'
2011. nov. 14. 01:27
 5/10 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű volt a kérdés ezért nem olvastam el a magyarázatot,nem tudtam hogy ott már egész más van -.-"
2011. nov. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Párszor bejött a "megérzés", csak az a gáz, hogy én a legapróbb hülyeségekből is képes vagyok azt hinni, hogy bejövök valakinek, miközben nem is. xD az többször fordult elő, hogy úga éreztem, és mégsem.


17L

2011. nov. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, általában igen. Nyilván vannak kivételek, de azért ha egy pasinak tetszel, még ha nyuszi is, azért ad jeleket akaratlanul, amiket egy intuitív nő észrevesz.
2011. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Altalaban bejott, hogy tetszem nekik, csak sose abbol az indokbol, ahogy en akartam. Volt, hogy csak szexet akart, volt, hogy nem lepett, mert egy helyen dolgoztunk.

A lenyeg, hogy teljesen mindegy, hogy megerzed-e, hogy bejossz neki, amig nem lep valamit.

2011. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Csak a végeredmény számít. Teljesen mindegy, hogy tetszel-e neki vagy sem. Ha nem teszi meg a kezdő lépést, akkor nem kellesz neki eléggé.
2011. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szia kérdező..igy vagyok...mindenki mondja hogy tetszem a fiunak..de ezt csak én nemlátom hogy tetszem neki ...nekem fura megérzéseim vannak :)
2011. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!